Класиране – Математически таланти 2017г.

Класиране – Математически таланти 2017г.

Класиране 1 клас 

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Румена Николаева Везненкова СУ”Гео Милев” 60 т. Златен медал и грамота
2. Ралица Юриева Иванова СУ”Гео Милев” 57 т. Сребърен медал грамота
3. Дамян Иванов Накев СУЕО”Ал.С.Пушкин” 50 т. Бронзов медал и грамота
4. Йоана Несторова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 47 т. Грамота за отлично представяне
5. Никол Юлиянова Маринова СУ”Найден Геров” 41 т. Грамота за отлично представяне
6. Антони Емилов Димитров ОУ”П.Р.Славейков” 41 т. Грамота за отлично представяне
7. Веселина Георгиева Белчева СУ”Найден Геров” 40 т.
8. Тодор Матеев Тодоров СУ”Димчо Дебелянов” 36 т.
9. Никола Диянов Йорданов ОУ”Васил Априлов” 33 т.
10. Николай Станиславов Георгиев ОУ”Васил Друмев” 33 т.
11. Виктория Росен Димитрова ОУ”П.Р.Славейков” 28 т.
12. Преслав Вълканов Иванов СУ”Гео Милев” 25 т.
13. Кристиян Красенов Костадинов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 25 т.
14. Калоян Климентов Тодоров СУ”Гео Милев” 23 т.
15. Симеон Христианов Христов ДГ”Славейче” 22 т.
16. Ангел Добринов Ангелов ОУ”П.Р.Славейков” 21 т.
17. Александър Атанасов Филипов СУ”Найден Геров” 18 т.
18. Пламен Стоянов Петков СУЕО”Ал.С.Пушкин” 18 т.
19. Анжелика Николова Миндова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 16 т.
20. Александър Георгиев Георгиев СУ”Св.Кл.Охридски” 16 т.
21. Николета Николова Асенова ОУ”Антон Страшимиров” 14 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55.

Класиране 2 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Алекс Мартинов Киричев ОУ”П.Р.Славейков” 57 т. Златен медал и грамота
2. Иван Мартинов Колев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 57 т. Златен медал и грамота
3. Ева Радославова Градева ОУ”П.Р.Славейков” 50 т. Сребърен медал и грамота
4. Мартин Стайков Попов СУ”Найден Геров” 42 т. Бронзов медал и грамота
5. Константин Николаев Белоперкин ОУ”П.Р.Славейков” 37 т.
6. Денислав Янков Янакиев СУ”Пейо Яворов” 36 т.
7. Станислав Проданов Намлиев ОУ”П.Р.Славейков” 36 т.
8. Моника Андреева Тодорова ОУ”Христо Ботев” 35 т.
9. Симеон Илиев Петров ОУ”П.Р.Славейков” 33 т.
10. Александър Ангелов Кънев СУ”Св.Кл.Охридски” 32 т.
11. Михаил Стоянов Стоянов СУЕО”Ал.С.Пушкин” 31 т.
12. Ева Георгиева Бурова ОУ”П.Р.Славейков” 29 т.
13. Виктор Антонов Благов ОУ”Йордан Йовков” 29 т.
14. Калоян Деянов Хаджийски СУ”Найден Геров” 29 т.
15. Николай Иванков Иванов СУ”Найден Геров” 26 т.
16. Николай Миленов Митев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 26 т.
17. Владислав Сергеев Серафимов ОУ”П.Р.Славейков” 25 т.
18. Илия Каменов Киров СУ”Св.Кл.Охридски” 25 т.
19. Антон Александров Минчев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 23 т.
20. Виктор Пламенов Стоянов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 22 т.
21. Жоро Бориславов Борисов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 22 т.
22. Йоана Ивайлова Василева ОУ”П.Р.Славейков” 22 т.
23. Филип Христов Колев ОУ”Черноризец Храбър” 22 т.
24. Тимшел Мартинова Костадинова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 20 т.
25. Александър Бисеров Балинов ОУ”Захари Стоянов” 19 т.
26. Павел Ивайлов Василев ОУ”П.Р.Славейков” 19 т.
27. Димитър Мирославов Милтиядов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 15 т.
28. Калоян Веселинов Неделчев ОУ”П.Р.Славейков” 15 т.
29. Данаил Мартинов Пенчев СУ”Св.Кл.Охридски” 13 т.
30. Александър Пламенов Желязков ОУ”Стефан Караджа” 12 т.
31. Дениса Владимирова Златева ОУ”Захари Стоянов” 12 т.
32. Александър Георгиев Иванов СУ”Найден Геров” 9 т.
33. Невена Бисерова Братанова СУ”Пейо Яворов” 9 т.
34. Гергана Славова Славова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 6 т.
35. Огнян Златинов Банков ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 6 т.
36. Борис Юлиян Герчев ОУ”Г.С.Раковски” 3 т.
37. Борис Константинов Георгиев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 0 т. Не са отбелязани отг. в бланката
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център” на бул.”Сливница”55

Класиране 3 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Магдалена Христова Христова СУ”Найден Геров” 60 т. Златен медал и грамота
2. Деница Тонева Петрова СУ”Найден Геров” 58,5 т. Сребърен медал и грамота
3. Ясен Миленов Ангелов СУ”Св.Кл.Охридски” 47 т. Бронзов медал и грамота
4. Калоян Милков Милков СУ”Найден Геров” 46 т.
5. Николай Ивелинов Ковачев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 42 т.
6. Стефания Миленова Милева ОУ”П.Р.Славейков” 42 т.
7. Петър Петров Вълков ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 39 т.
8. Виктор Пламенов Филчев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 38 т.
9. Даниел Десиславов Митев СУ”Найден Геров” 37 т.
10. Мартин Дианов Иванов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 35 т.
11. Ванина Григорова Минева ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 34 т.
12. Александра Светлозар Стефанова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 32 т.
13. Нелия Милкова Петрова СУ”Найден Геров” 32 т.
14. Петър Ивов Петров СУЕО”Ал.С.Пушкин” 32 т.
15. Валерия Добромирова Добрева ОУ”Захари Стоянов” 29 т.
16. Калоян Ивайло Василев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 28 т.
17. Виктор Свиленов Станоев ОУ”Захари Стоянов” 26 т.
18. Адел Бохос Карагьозян СУ”Св.Кл.Охридски” 25 т.
19. Ростислав Иванов Симеонов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 24 т.
20. Георги Николаев Киров СУ”Найден Геров” 23 т.
21. Веселин Юлианов Маринов СУ”Найден Геров” 23 т.
22. Петър Асенов СУ”Найден Геров” 20 т.
23. Алайдин Фердин Исмаил ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 16 т.
24. Виктор Георгиев Димитров ОУ”Христо Ботев” 13 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55

Класиране 4 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Цветан Иванов Тинев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 60 т. Златен медал и грамота
2. Мартин Красенов Иванов СУ”Найден Геров” 51 т. Сребърен медал и грамота
3. Александър Георгиев Михайлов ОУ”П.Р.Славейков” 45 т. Бронзов медал и грамота
4. Бетина Атанасова Богомилова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 44 т.
5. Валери Валентинов Станев ОУ”П.Р.Славейков” 44 т.
6. Йоанна Мирославова Тодорова ОУ”Антон Страшимиров” 44 т.
7. Атанас Проданов Сталев ОУ”Захари Стоянов” 42 т.
8. Калин Ярославов Станев ОУ”Черноризец Храбър” 41 т.
9. Алев Мерсу Гемеджи СУ”Найден Геров” 38 т.
10. Ростислав Иванов Иванов СУ”Найден Геров” 37 т.
11. Мартин Бакалов СУ”Найден Геров” 35 т.
12. Яница Ангелова Янева ОУ”Васил Априлов” 35 т.
13. Калин Каменов Калев ОУ”Васил Априлов” 34 т.
14. Васил Петров Драганов СУ”Св.Климент Охридски” 31 т.
15. Здравена Здравкова Кирилова СУ”Найден Геров” 31 т.
16. Константин Яворов Калчев СУ”Найден Геров” 31 т.
17. Мартин Мартинов Петров СУ”Найден Геров” 31 т.
18. Мая Мирославова Димитрова СУ”Св.Климент Охридски” 31 т.
19. Ангел Мирославов Владов СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
20. Деян Миленов Димитров СУ”Димчо Дебелянов” 28 т.
21. Кристиян Николаев Кръстев СУ”Найден Геров” 28 т.
22. Радул Николай Николов СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
23. Станислав Боянов Стоичков СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
24. Стелиан Светлозаров Станев СУ”Найден Геров” 28 т.
25. Сияна Богомилова Живкова СУ”Св.Климент Охридски” 26 т.
26. Ема Венелинова Михова СУ”Найден Геров” 22 т.
27. Преслава Миленова Крумова ОУ”Захари Стоянов” 19 т.
28. Никола Ангелов Радушев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 17 т.
29. Веселин Петров Николаев ОУ”Цар Симеон I” 15 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница” 55.

Leave a Reply

...