Състезание за математически таланти – 30 май 2015 г.

Класиране на I-ви клас

 

име училище  точки награда
1 Петър Петров Вълков ОУ,, Св.св. Кирил и Методий” 55 златен медал и грамота
2 Виктор Руменов Тултуков VII СОУ ,, Найден Геров” 40 сребърен медал и грамота
3 Григор Цветанов Начев VIII СОУПЧЕ,, Ал. Пушкин” 40 сребърен медал и грамота
4 Джулия Живкова Гинчева ОУ ,, П.Р.Славейков” 40 сребърен медал и грамота
5 Магдалена Христова Христова VII СОУ ,, Найден Геров” 40 сребърен медал и грамота
6 Мишел Жекова Жекова ОУ ,, Добри Чинтулов” 40 сребърен медал и грамота
7 Теоман Мехмед Ахмед ОУ,, Васил Априлов” 40 сребърен медал и грамота
8 Радина Стефанова VII СОУ ,, Найден Геров” 35 бронзов медал и грамота
9 Николай Ивелинов Ковачев ОУ ,, Св. св.Кирил и Методий” 35 бронзов медал и грамота
10 Николай Илиянов Цачев VIII СОУПЧЕ ,, Ал.Пушкин” 35 бронзов медал и грамота
11 Николай Николаев Янев VII СОУ ,, Найден Геров” 35 бронзов медал и грамота
12 Алекс Мартинов Киричев ОДЗ ,, Морска звездичка “ 35 бронзов медал и грамота
13 Александра Светлозар Стефанова ОУ ,, Св. св.Кирил и Методий” 30
14 Ния Бойкова Петрова ОУ ,, П.Р.Славейков” 25
15 Николай Николаев Бояджиев СОУ ,,Климент Охридски” 20
16 Габриела Николаева Христова ОУ ,, Добри Чинтулов” 15
17 Ина Мартинова Маноилова ОУ ,, Васил Априлов” 15
18 Цветелина Миленова Минчева VIII СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 15
19 Нели Тодорова Николова ОУ ,, Патриарх Евтимий” 10
20 Мариян Бозуров ОУ,, Св.св. Кирил и Методий” не се явил
21 Вивиян Василева VIII СОУПЧЕ,, Ал.Пушкин” не се явила
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 16 ч – 17.30 ч в учебния център на бул.,,Сливница” 53.

 

Класиране на II-ри клас

 

име училище  точки награда
1 Цветан Иванов Тинев ОУ ,, Св.св. Кирил и Методий” 57 златен медал и грамота
2 Виктор Теодоров Илиев ОУ ,, П. Р. Славейков” 53 сребърен медал и грамота
3 Мартин Красенов Иванов VII СОУ ,, Найден Геров 53 сребърен медал и грамота
4 Йоанна Мирославова Тодорова ОУ ,, Антон Страшимиров” 49 бронзов медал и грамота
5 Кристиян Николаев Велчев VIII СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 48
6 Йордан Росенов Узунов ОУ ,, П. Р. Славейков” 45
7 Александър Георгиев Михайлов ОУ ,, П. Р. Славейков” 43
8 Яница Ангелова Янева ОУ ,, Васил Априлов” 41
9 Алев Месру Гемеджи VII СОУ ,, Найден Геров 40
10 Валери Валентинов Станев МФУ ,, Шарл Перо” 39
11 Ивета Веселинова Георгиева ОУ ,, Св.св. Кирил и Методий” 39
12 Цветелина Бориславова Георгиева СОУ ,, Климент Охридски” 38
13 Калин Каменов Калев ОУ,, Васил Априлов 37
14 Доника Тодорова Тодорова СОУ ,, Климент Охридски” 36
15 Ина Радостинова Тенева ОУ ,, Добри Чинтулов” 36
16 Мая Мирославова Димитрова СОУ ,, Климент Охридски” 36
17 Кристиян Николаев Кръстев VII СОУ ,, Найден Геров” 33
18 Мариета Станиславова Стоянова ОУ ,, Захари Стоянов” 32
19 Атанас Проданов Сталев ОУ ,,Захари Стоянов” 31
20 Павел Ясенов Янчев ОУ ,,Стефан Караджа” 30
21 Даниел Ясенов Шаршари ОУ ,, Стефан Караджа” 29
22 Ема Венелинова Михова VII СОУ ,, Найден Геров” 29
23 Симона Димитрова Иванова VII СОУ ,,Найден Геров” 29
24 Здравена Здравкова Кирилова VII СОУ ,, Найден Геров” 26
25 Карина Христова Карачорова ОУ ,, Стефан Караджа” 26
26 Радул Николай Николов СОУ ,, Климент Охридски” 26
27 Сияна Богомилова Живкова СОУ ,, Климент Охридски” 22
28 Иван Добромиров Иванов ОУ ,, Св.св. Кирил и Методий” 18
29 Андреа Найденова Тончева СОУ ,, Климент Охридски” 16
30 Васил Петров Драганов СОУ ,, Климент Охридски” 15
31 Стелиян Христов Станев VII СОУ ,,Найден Геров” 15
32 Иван Иванов Славов ОУ ,, Васил Априлов” 12
33 Едуард Александрович Симонян VIII СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 9
34 Мартин Емилов Белчев МФУ ,, Шарл Перо” 9
35 Станислав Иванов Стоянов ОУ ,, Стоян Михайловски” 6
Забележка: В зад. 9 за намерено едно решение от две възможни са присъдени 4 точки.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 16 ч – 17.30 ч в учебния център на бул.,,Сливница” 53.

 

Класиране на III-ти клас

 

име училище  точки награда
1 Деян Деянов Хаджи- Манич ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 51 златен медал и грамота
2 Даниел Йорданов Адамов VIIi СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 47 сребърен медал и грамота
3 Мартин Пламенов Желязков ОУ ,,Стефан Караджа” 47 сребърен медал и грамота
4 Стефан Валериев Петров VII СОУ ,, Найден Геров 44 бронзов медал и грамота
5 Константин Константинов Томов СОУ,,Васил Левски”-гр.Д.Чифлик 42
6 Николай Антонов Благов ОУ ,, Йордан Йовков” 37
7 Вихрен Георгиев Наумов ОУ ,, П. Р. Славейков” 37
8 Радостин Петров Дончев ОУ ,, П. Р. Славейков” 33
9 Моника Бориславова Богданова ОУ ,, Добри Чинтулов” 32
10 Вероника Бисерова Балинова СОУ ,, Климент Охридски” 29
11 Теодор Ангелов Русев ОУ ,, Стефан Караджа” 23
12 Никола Мартинов Христов VII СОУ,,Найден Геров” 22
13 Лора Едуард Фенерджиян СОУ ,, Климент Охридски” 21
14 Християн Тодоров Тодоров СОУ ,,Климент Охридски” 16
15 Дениз Сунай Бейхан ОУ ,, Йордан Йовков” 13
16 Георги Георгиев Демиров ОУ ,, П. Р. Славейков” 12
17 Александър Павлов Петров ОУ ,, Добри Чинтулов” 12
18 Кристиян Кръстанов Йосифов ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 12
19 Петър Иванов Петров ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 9
20 Йоан Кирил Кирилов ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 9
21 Иван Димитров Иванов I  Основно училище 9
22 Калоян Димов Митев ОУ,, Васил Друмев” 9
23 Юлена Мартинова СОУ ,,Климент Охридски” не се явила
Забележка: В зад.9 за намерено едно от две възможни решения са присъдени 4 точки.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 16 ч – 17.30 ч в учебния център на бул.,,Сливница” 53.

Leave a Reply

...