Математика без граници – есенен кръг 2017г.

                                                                                  ПРОТОКОЛ   от 27.10. 2017г.
                                                          СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ И ТЕХНИТЕ РЕЗУЛТАТИ
Трите имена на участника Държава Населено място Клас Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Veselina Georgieva Belcheva Bulgaria Varna 2 28 54
2 Robert Iliev Petrov Bulgaria Varna 2 27 20
3 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna 2 27 34
4 Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna 2 27 51
5 Anton Galinov Stoyanov Bulgaria Varna 2 26 51
6 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna 2 23 35
7 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna 2 23 45
8 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna 2 23 58
9 Hristo Ilian Langarov Bulgaria Varna 2 23 60
10 Adrian Danailov Petrov Bulgaria Varna 2 22 45
11 Boril Stanimirov Ivanov Bulgaria Varna 2 22 51
12 Plamen Stoyanov Petkov Bulgaria Varna 2 22 57
13 Nikol Yuliyanova Marinova Bulgaria Varna 2 21 25
14 Valentin Evgeniev Neshkinski Bulgaria Varna 2 21 25
15 Ivona Dimitrova Georgieva Bulgaria Varna 2 21 49
16 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna 2 20 32
17 Stefan Stoyanov Kozhuharov Bulgaria Varna 2 20 38
18 Emili Antonova Velizarova Bulgaria Varna 2 20 56
19 Simeon Hristiyanov Hristov Bulgaria Varna 2 19 30
20 Tsvetan Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 2 19 46
21 Kristiyan Rosenov Vasilev Bulgaria Varna 2 18 46
22 Aleksandar Atanasov Filipov Bulgaria Varna 2 17 45
23 Martin Yasenov Bonev Bulgaria Varna 2 15 50
24 Aleksandar Detelinov Atanasov Bulgaria Varna 2 14 60
25 Viktoria Rosen Dimitrova Bulgaria Varna 2 13 40
26 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna 2 13 40
27 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna 2 12 31
28 Vasil Angelov Yanev Bulgaria Varna 2 12 38
29 Kaloyan Georgiev Popov Bulgaria Varna 2 12 40
30 Kristiyan Krasenov Kostadinov Bulgaria Varna 2 12 41
31 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna 2 12 55
32 Anzhelika Mikolova Mindova Bulgaria Varna 2 11 50
33 Margarita Krasimirova Kostova Bulgaria Varna 2 9 45
34 Vayana Marinova Kalcheva Bulgaria Varna 2 8 59
35 Hristiyana Todorova Danailova Bulgaria Varna 2 5 57
36 Simeon Iliev Petrov Bulgaria Varna 3 29 22
37 Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna 3 29 50
38 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna 3 29 55
39 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna 3 28 26
40 Pavel Ivaylov Vassilev Bulgaria Varna 3 28 53
41 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna 3 27 32
42 Konstantin Nikolaev Beloperkin Bulgaria Varna 3 27 44
43 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 3 26 53
44 Eva Radoslavova Gradeva Bulgaria Varna 3 26 60
45 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna 3 25 60
46 Stanislav Prodanov Namliev Bulgaria Varna 3 24 35
47 Svetoslav Radoslavov Stoilov Bulgaria Varna 3 24 42
48 Georgi Mariyanov Ivanov Bulgaria Varna 3 24 45
49 Vladislav Sergeev Serafimov Bulgaria Varna 3 23 45
50 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna 3 23 50
51 Simona Svilenova Cherneva Bulgaria Varna 3 23 58
52 Ivaylo Nikolov Iliev Bulgaria Varna 3 22 35
53 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna 3 22 42
54 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna 3 22 46
55 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna 3 22 48
56 Stefania Teodosieva Bocheva Bulgaria Varna 3 22 54
57 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna 3 22 55
58 Kristian Daniel Slaveev Bulgaria Varna 3 22 60
59 Eva Georgieva Burova Bulgaria Varna 3 22 60
60 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna 3 21 45
61 Iva Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 3 20 55
62 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna 3 20 55
63 Lada Svetoslavova Zaharieva Bulgaria Varna 3 19 52
64 IIiya Kamenov Kirov Bulgaria Varna 3 19 55
65 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna 3 19 56
66 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna 3 18 44
67 Vasilena Mariyanova Ivanova Bulgaria Varna 3 17 35
68 Beloslava Petrova Petrova Bulgaria Varna 3 16 45
69 Yoana Ivaylova Vassileva Bulgaria Varna 3 16 50
70 Stamen Kirilov Kiryazov Bulgaria Varna 3 15 37
71 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna 3 15 40
72 Kremena Rumenova Kalcheva Bulgaria Varna 3 15 45
73 Ilina Todorova Voenkina Bulgaria Varna 3 15 49
74 Kristian Krasimirov Mihaylov Bulgaria Varna 3 15 55
75 Angelika Byulentova Hamdi Bulgaria Varna 3 15 60
76 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna 3 14 33
77 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna 3 13 25
78 Anton Aleksandrov Minchev Bulgaria Varna 3 13 50
79 Georgi Nikolaev Penkov Bulgaria Varna 3 13 55
80 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna 3 12 38
81 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna 3 12 50
82 Teodor Nikolaev Gorchev Bulgaria Varna 3 11 33
83 Nikola Stanislavov Dyulgerov Bulgaria Varna 3 11 45
84 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna 3 10 56
85 Simona Radostinova Panayotova Bulgaria Varna 3 10 57
86 Kristiyan Dimitrov Kostadinov Bulgaria Varna 3 9 44
87 Aleksandra Nikolaeva Dimitrova Bulgaria Varna 3 9 52
88 Kalina Yasenova Yankova Bulgaria Varna 3 8 51
89 Miroslava Miroslavova Venelinova Bulgaria Varna 3 8 55
90 Maksim Svetoslavov Zahariev Bulgaria Varna 3 7 40
91 Kaloyan Deyanov Hadzhiyski Bulgaria Varna 3 6 35
92 Denis Dimitrov Penalov Bulgaria Varna 3 6 47
93 Aleksia Stoyanova Stoyanova Bulgaria Varna 3 6 52
94 Maksim Dimitrov Penalov Bulgaria Varna 3 5 34
95 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna 4 28 60
96 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna 4 26 45
97 Zvezdomir Nikolaev Penev Bulgaria Varna 4 26 58
98 Veselin Yulianov Marinov Bulgaria Varna 4 24 40
99 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna 4 24 45
100 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 4 24 52
101 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna 4 23 52
102 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna 4 23 59
103 Kaloyan Krasimirov Panov Bulgaria Varna 4 23 60
104 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna 4 22 46
105 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna 4 22 54
106 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 4 22 59
107 Angel Plamenov Avramov Bulgaria Varna 4 20 60
108 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna 4 19 32
109 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna 4 19 49
110 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna 4 19 55
111 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna 4 19 56
112 Kaloyan Milkov Milkov Bulgaria Varna 4 19 57
113 Stiliyan Pavlov Stoimenov Bulgaria Varna 4 18 45
114 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna 4 17 50
115 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna 4 17 60
116 Konstantin Plamenov Penev Bulgaria Varna 4 16 40
117 Aleksandra Ninova Atanasova Bulgaria Varna 4 16 55
118 Margarita Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 4 15 43
119 Teodor Georgiev Radev Bulgaria Varna 4 15 51
120 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna 4 15 60
121 Krasen Iliyanov Stefanov Bulgaria Varna 4 14 59
122 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna 4 14 60
123 Monika Lyudmilova Kraleva Bulgaria Varna 4 13 60
124 Andrey Nikolaev Anastasov Bulgaria Varna 4 12 55
125 Galin Simeonov Aykov Bulgaria Varna 4 12 60
126 Viviyan Georgieva Vasileva Bulgaria Varna 4 12 60
127 Teodora Yordanova Yordanova Bulgaria Varna 4 11 60
128 Emanuil Petrov Petrov Bulgaria Varna 4 9 42
129 Atanas Borislavov Bekov Bulgaria Varna 4 9 49
130 Krasimir Simeonov Aykov Bulgaria Varna 4 8 56
131 Kristian Ivo Kostadinov Bulgaria Varna 4 8 60
132 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna 4 6 60
133 Daniel Petrov Yordanov Bulgaria Varna 4 5 49
134 Tsvetelina Milenova Mincheva Bulgaria Varna 4 4 56
135 Veselin Nikolaev Markovich Bulgaria Varna 5 30 60
136 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna 5 23 53
137 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna 5 22 43
138 Reni Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 21 60
139 Nora Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 20 60
140 Stanislav Boyanov Stoichkov Bulgaria Varna 5 19 50
141 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna 5 19 56
142 Aleksandar Georgiev Mihaylov Bulgaria Varna 5 19 60
143 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna 5 19 60
144 Maya Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna 5 18 60
145 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna 5 17 60
146 Mihail Milenov Trifonov Bulgaria Varna 5 16 60
147 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna 5 15 50
148 Tsvetelina Borislavova Georgieva Bulgaria Varna 5 14 56
149 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna 5 13 57
150 Filip Lyubomirov Lefterov Bulgaria Varna 5 12 55
151 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna 6 28 59
152 Nikolay Antonov Blagov Bulgaria Varna 6 27 55
153 Atina Evgenieva Gencheva Bulgaria Varna 6 27 57
154 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna 6 27 60
155 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 6 19 60
156 Emona Dimitrova Yordanova Bulgaria Varna 6 11 60
157 Lora Eduard Fenerdzhiyan Bulgaria Varna 6 6 60
158 Iliyan Georgiev Uzhdrin Bulgaria Varna 6 5 58
159 Radoslav Angelov Kanev Bulgaria Varna 7 12 60
160 Elitsa Ivaylova Vassileva Bulgaria Varna 8 26 60
161 Radostina Plamenova Bogdanova Bulgaria Varna 8 18 60
162 Ivan Miroslavov Dimitrov Bulgaria Varna 8 14 60
163 Vladislav Radomirov Stefanov Bulgaria Varna 8 5 60
164 Ivaylo Georgiev Belchev Bulgaria Varna 11 14 60

Leave a Reply

...