Резултати от пролетен кръг на Математика без граници

Трите имена на участника Държава Населено място Име на училището Клас              (с арабски цифри, без букви) Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna OU”"Vasil Drumev”" 1 18 30
2 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 27 48
3 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna SOU”"Geo Milev”" 1 25 30
4 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 1 19 26
5 Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna DG”"Slaveyche”" 18 30
6 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna OU”"Vasil Aprilov”" 1 14 40
7 Sofia Mincheva Keremedchieva Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 59
8 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 1 15 56
9 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 1 22 40
10 Aniela Nikolova Nikolova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 39
11 Angel Dobrinov Angelov Bulgaria Varna OU”"P.R.Slaeykov” 16 60
12 Anzhelika Nikolova Mindova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 9 36
13 Viktoriya Rosen Dimitrova Bulgaria Varna OU”"Petko Rachev Slaveykov”" 1 10 47
14 Aleksandar Georgiev Georgiev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 41
15 Georgi Petrov Donchev Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 1 6 32
16 Kristiyan Krasenov Kostadinov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 1 8 48
17 Yavor Hristov Hristov Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 1 13 60
18 Daniel Kaloyanov Danailov Bulgaria Varna OU”‘Dobri Chintulov”‘ 1 8 34
19 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 20 47
20 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 22 55
21 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna OU”"Yordan Yovkov”" 2 25 50
22 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna CHOU”"Mechtateli”" 2 25 60
23 Monika Andreeva Todorova Bulgaria Varna OU”"Hristo Botev”" 2 22 44
24 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 2 18 55
25 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 2 26 60
26 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 28 44
27 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 16 45
28 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 2 14 60
29 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna OU”"Peyo Yavorov”" 2 23 49
30 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 23 55
31 Filip Hristov Kolev Bulgaria Varna OU”"Chernorizets Hrabar”" 2 11 44
32 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna OU”"Georgi Sava Rakovski”" 2 15 40
33 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 15 50
34 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 23 52
35 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 17 40
36 Anton Aleksandrov Minchev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 19 40
37 Ilia Kamenov Kirov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 56
38 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna OU”"Stefan Karadzha”" 2 14 52
39 Nevena Biserova Bratanova Bulgaria Varna OU”"Peyo Yavorov”" 2 12 40
40 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 2 10 55
41 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 60
42 Svetoslav Todorov Stoilov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 13 45
43 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 10 36
44 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 19 46
45 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna OU”‘P.R.Slavejkov” 2 26 60
46 Kristiyan Dimitrov Konstantinov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 9 50
47 Georgi Nikolaev Petkov Bulgaria Varna OU”Zahari Stoyanov” 2 8 41
48 Nikola Aleksandrov Popov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 5 50
49 Georgi Georgiev Stoev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 14 45
50 Dobril Dobrilov Genchev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 13 50
51 Danail Martinov Penchev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 55
52 Maksim Svetoslav Zahariev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 12 40
53 Sofia Radomirova Ivanova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 11 44
54 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 26 55
55 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 25 47
56 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 22 51
57 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 21 60
58 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 24 60
59 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 23 45
60 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 3 26 53
61 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 23 50
62 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 27 50
63 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna OU”"Yordan Yovkov”" 3 17 55
64 Martin Zlatev Zlatev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 19 44
65 Radoslav Radostinov Dechev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 16 60
66 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 27 55
67 Tsvetelina Milenova Mincheva Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 3 7 60
68 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 25 49
69 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 21 60
70 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna OU”"Petko Rachev Slaveykov”" 3 19 38
71 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 19 55
72 Teodora Yordanova Yordanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 8 55
73 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 3 16 55
74 Sofia Sergey Rozberg Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 8 50
75 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 3 17 52
76 Boyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 6 42
77 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna SU”"Nayden Gerov”" 3 11 35
78 Tsvetan Ivanov Tinev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 4 28 53
79 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna OU”Vasil Aprilov”" 4 21 55
80 Betina Atanasova Bogomilova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 4 23 55
81 Deyan Milenov Dimitrov Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 4 19 50
82 Grasiela Todorova Atanasova Bulgaria Varna OU”"Ivan Vazov”" 4 16 36
83 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna OU”"Chernorizets Hrabar”" 4 20 42
84 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 16 55
85 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 22 60
86 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna OU”"Anton Strashimirov”" 4 21 32
87 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 4 14 46
88 Maia Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 26 59
89 Kaloyan Georgiev Kerchev Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 4 17 45
90 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna OU”Vasil Aprilov”" 4 21 55
91 Radul Nikolay Nikolov Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 22 55
92 Vasil Petrov Draganov Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 18 47
93 Diyana Veselinova Petkova Bulgaria Varna SU”Geo Milev” 4 12 60
94 Preslava Milenova Krumova Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 4 12 58
95 Ivon Tsvetanova Ivanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 5 23 30
96 Boril Hristov Hristov Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 5 14 60
97 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna MG”D-r Petar Beron” 5 30 50
98 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna MG”D-r Petar Beron” 5 30 48
99 Emona Dimitrova Ilieva Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 5 23 60
100 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 5 24 60
101 Valentin Todorov Valkov Bulgaria Varna SU”"Nayden Gerov”" 5 22 55
102 Miroslav Borislavov Borisov Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 5 15 55
103 Anna-Mihaela Ivaylo Vasileva Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 6 11 60

Leave a Reply

...