Финалисти МГБ 2019г.

 

Финалисти МБГ 2019

1 клас

 

Индивидуален финал:                                       

 

1. Филип Пенчев Камбуров

2. Христо Тодоров Мелемов

3. Катерина Георгиева Йорданова

4. Димитър Станиславов Пасков

 

Отборен финал:

 

Отбор 1:                                                        Отбор 2:

1. Димитър Станиславов Пасков               1. Филип Пенчев Камбуров

2. Ралица Николаева Везненкова               2. Катерина Георгиева Йорданова

3. Христо Тодоров  Мелемов                      3. Георги Яворов Янакиев

 

2 клас

 

Индивидуален финал:

 

1. Васил Петров Радичков

2. Никола Нанов Петров

3. Жасмина Самуилова Николова

4. Делян-Слав Атанасов Мирев

5. Даниел Красимиров Парушев

 

Отборен финал:

 

Отбор 1:                                                             Отбор 2:

1. Стела Камен Младенова                             1. Васил Петров Радичков

2. Лев Юриевич Беленкий                              2. Никола Нанов Петров

3. Симеон Христианов Христов                     3. Делян-Слав Атанасов Мирев

Отбор 3:

1. Жасмина Самуилова Николова

2. Даниел Красимиров Парушев

3. Станислав Свиленов Андонов

 

3 клас

 

Индивидуален финал:

 

1. Румена Николаева Везненкова                       3. Кристина Георгиева Кючукова

2. Виктор Иванов Бамбалов                                4. Светослав Дариел Арабов

 

Отборен финал:

 

Отбор 1:                                                                 Отбор 2:

1. Румена Николаева Везненкова                       1. Кристина Георгиева Кючукова

2. Виктор Иванов Бамбалов                                2. Дамян Иванов Накев

3. Йоана Мартин Несторова                                3. Антони Емилов Димитров

 

4 клас

 

Индивидуален финал:

 

1. Божидар Димитров Ангелов                  4. Ния Валентинова Василева

2. Михаил Стоянов Стоянов                       5. Павел Добринов Пенчев

3. Ева Радославова Градева

Отборен финал:

 

Отбор 1:                                                        Отбор 2:

1. Алекс Мартинов Киричев                      1. Мартин Стайков Попов

2. Павел Ивайлов Василев                         2. Ева Радославова Градева

3. Иван Мартинов Колев                            3. Михаил Стоянов Стоянов

Отбор 3:

1. Божидар Димитров Ангелов

2. Константин Николаев Белоперкин

3. Владислав Сергеев Серафимов

 

5 клас

 

Индивидуален финал:

 

1. Петър Петров Вълков

 

Отборен финал:

 

1. Звездемир Николаев Пенев

2. Петър Петров Вълков

3. Петър Ивов Петров

 

6 клас

 

Индивидуален финал:

 

1. Цветан Иванов Тинев

 

Отборен финал:

 

1. Веселин Николаев Маркович

2. Добромир Добромиров Ангелов

3. Цветан Иванов Тинев

 

Ученици със златен медал от финал 2018 са включени във финал 2019,

ако са участвали на два от дистанционните кръгове( пролет,зима,есен ).

За справка: www.mathematicalmail.com

 

 

Leave a Reply

...