Нашите отличия

Математика без граници – Финал – Несебър – 2016г.

Индивидуално класиране:

  • Деян Деянов Хаджи-Манич – златен медал и носител на златна купа
  • Йоана Руменова Дончева – сребърен медал
  • Даниел Йорданов Адамов – сребърен медал
  • Петър Петров Вълков – сребърен медал
  • Михаил Стоянов Стоянов – сребърен медал
  • Александър Ангелов Кънев – бронзов медал
  • Алекс Мартинов Киричев – бронзов медал
  • Йоанна Мирославова Тодорова – бронзов медал

Отборно класиране :

1 клас – сребърни медали – Алекс Мартинов Киричев,Милена Йорданова Адамова,Павел Ивайлов Василев

1 клас – сребърни медали – Иван Мартинов Колев,Михаил Стоянов Стоянов,Моника Андреева Тодорова

2 клас – златни медали – Петър Петров Вълков,Виктор Свиленов Станоев,Николай Ивелинов Ковачев

3 клас – златни медали – Йоанна Мирославова Тодорова,Цветан Тинев,Александър Михайлов

 

Преглед на знанията по математика – 2016г.

  • Алекс Мартинов Киричев – 1 място
  • Мартин Красенов Иванов – 1 място
  • Борис Светлинов Димитров – 1 място
  • Павел Ивайлов Василев – 2 място
  • Константин Яворов Калчев – 2 място
  • Цветан Иванов Тинев – 2 място
  • Калин Каменов Калев – 3 място
  • Стефан Валериев Петров - 3 място

ХХ| Национален мтематически турнир – Акад.Кирил Попов – Шумен – 2016г.

  • Пресиян Радославов Банков – 1 място
  • Цветан Иванов Тинев – 1 място
  • Николай Антонов Благов – 2 място
  • Йоана Руменова Дончева – 2 място
  • Йоанна Мирославова Тодорова – 2 място
  • Даниел Йорданов Адамов – 3 място
  • Деян Деянов Хаджи-Манич – 3 място

Великденско математическо състезание – 2016г.

  • Михаил Стоянов Стоянов – 1 място
  • Йоанна Мирославова Тодорова – 1 място
  • Даниел Явор Табанлиев – 1 място
  • Даниел Йорданов Адамов – 1 място
  • Никола Мартинов Христов – 2 място
  • Мартин Пламенов Желязков – 3 място
  • Мартин Красенов Иванов – 3 място

Московска олимпиада за малки ученици 2016г.

  • Цветан Иванов Тинев – 2 място
  • Йоана Руменова Дончева – 2 място
  • Даниел Йорданов Адамов – 3 място
  • Николай Антонов Благов – 3 място
  • Деян Деянов Хаджи-Манич – 3 място

Европейско кенгуру – 2016г.

  • Виктор Антонов Благов – 1 място
  • Алекс Мартинов Киричев – 2 място
  • Дениса Владимирова Златева – 2 място
  • Павел Ивайлов Василев – 2 място
  • Милена Йорданова Адамова – 3 място
  • Петър Петров Вълков – 3 място
  • Йоанна Мирославова Тодорова – 2 място
  • Йоана Руменова Дончева - 1 място
  • Борис Светлинов Димитров  – 2 място
  • Деян Деянов Хаджи-Манич – 2 място
  • Миа Красимирова Крумова – 2 място
  • Никола Мартинов Христов – 2 място
  • Александър Пламенов Йорданов – 3 място
  • Вихрен Георгиев Наумов – 3 място
  • Георги Йорданов Йорданов – 3 място
  • Зорница Николаева Христова – 3 място

XV||| Състезание по математика и информатика – Бургас – 2016г.

Индивидуално класиране:

  • Милена Йорданова Адамова – 1 място
  • Моника Тодорова – 1 място
  • Алекс Мартинов Киричев - 1 място
  • Павел Ивайлов Василев – 1 място
  • Йоанна Мирославова Тодорова – 1 място
  • Цветан Иванов Тинев – 1 място
  • Деян Деянов Хаджи-Манич – 1 място
  • Йоана Руменова Дончева – 1 място
  • Стефан Валериев Петров – 3 място
  • Ивон Цветанова Иванова – 3 място
  • Мартин Красенов Иванов – 3 място
Отборно класиране :
1 клас – 1 място
3 клас – 1 място
4 клас – 1 място

XX Национален математически турнир  ”Акад. Кирил Попов” – Шумен –  2015г.

  • Даница Руменова Костова – 1 място.
  • Даниел Йорданов Адамов – 2 място.
  • Денис Мустафа Каим – 3 място.
  • Цветан Иванов Тинев – 3 място.
  • 2 клас – отбор :Валери Валентинов Станев,Цветелина Бориславова Георгиева,Йоанна Мирославова Тодорова,Здравена Здравкова Кирилова – 3 място.
  • 2 клас – отбор – Атанас Проданов Сталев,Ева Венелинова Михова,Калин Каменов Калев,Яница Ангелова Янева – 3 място.

Великденско математическо състезание 2015г.

  • Вихрен Георгиев Наумов – 1 място.
  • Деян Деянов Хаджи-Манич – 1 място.
  • Радослав Кънев – 1 място.
  • Преслав Милков Петров – 1 място.

XXIII Национални пролетни математически състезания – Бургас – 2015г.

  • Даница Руменова Костова – 2 място.

Европейско кенгуру – 2015 г.

  • Даница Руменова Костова – 2 място.
  • Даниел Явор Табанлиев – 3 място.
  • Деян Деянов Хаджи-Манич – 3 място.
  • София Веселинова Бояджиева – 3 място.
  • Илиян Светославов Илиев – 3 място.
  • Даниел Кристиан Ервин де Храул – 3 място.

XVII Състезание по математика и информатика – Бургас – 2014 г.

  • Стефан Валериев Петров – 1 място.
  • Даниел Йорданов Адамов – 2 място.
  • 4 клас – отбор – 1 място.
  • 3 клас – отбор – 1 място.
  • 2 клас – отбор – 3 място.

Коледно математическо състезание – 2014 г.

  • Велислав Славов Славов – 2 място.
  • Стефан Валериев Петров – 2 място.
  • Даниел Йорданов Адамов – 3 място.

MT “Черноризец Храбър” 2014 г.

  • Вихрен Герогиев Наумов 2 място.
  • Стефан Валериев Петров – 2 място.
  • Даниел Кристиан Ервин де Храул – 3 място.
  • Илиян Светославов Илиев – 3 място.
  • Даница Руменова Костова – 3 място.

XXII Национални пролетни математически състезания – Русе – 01.04.2014г.

  •  Димитър Яниславов Михайлов - I  място
  • Никол Добромирова Добрева - I  място
  • Калоян Димов Милев – I  място
  • Васко Ивелинов Ковачев – II награда
  • Димитър Иванов Маринчев – II награда

    XIX Национален математически турнир  ”Акад. Кирил Попов” – Шумен –  2014г.

 

  • Даница Руменова Костова - I  място
  • Даниел Йорданов Адамов - II  място
  • Отбор 3 клас - III място
  • Великденско математическо състезание – 2014 г.
  • Георги Николаев Калчев - I място
  • Даниел Веселинов Янков - I място
  • Ивалин Александров Александорoв - I място
  • Виктория Петър Петрова - I място
  • Димитър Иванов Маринчев - I място
  • Васко Ивелинов Ковачев - II място
  • Иван Мирославов Димитров - III място
  • Европейско кенгуру – 2014 г.
  • Светла Петрова Драганова –  Iмясто
  • Димитър Иванов Маринчев - I място
  • Денис Мустафа Каим - I място
  • Самуил Атанасов Петров - II място
  • Ивалин Александров Александров - II място
  • Никол Добромирова Добрева - II място
  • Даниел Кристиан Ервин де Храул - III място
  • Даница Руменва Костова - III  място

Васко Ивелинов Ковачев - III място   Национален математически турнир ” Иван Салабашев” – 2013 г.

  • Денис Мустафа Каим - I място
  • Илиян Светославов Илиев - III място
  • Светла Петрова Драганова – Грамота за отлично представяне
  • Виктория Петър Петрова -  Грамота за отлично представяне
  • Калоян Димов Милев -  Грамота за отлично представяне
  • Димитър Яниславов Михайлов  -  Грамота за отлично представяне

Никол Добромирова Добрева -  Грамота за отлично представяне   XVI Състезание по математика и информатика – Бургас – 2013 г.

  • Отбор – 4 клас - I място
  • Павел Желев Желев –  I място
  • Валери Пламенов Китипов - II място
  • Димитър Яниславов Михайлов - II място
  • Калоян Димов Милев – II място
  • Денислав Миленов Минчев – III място
  • Ивалин Александров Александров – III място
  • Отбор 3 клас - II място
  • Даница Руменова Костова - II място
  • Даниел Кристиан Ервин де Храул – II място
  •  Димитър Димитров Георгиев – I-во място – 17-ти математически турнир “Иван Салабашев” – 2008 г.
  • Никол Мартинова Гилева – I-во място – 18-ти математически турнир “Иван Салабашев” – 2009 г.
  •  Димитър Димитров Георгиев – II-ро място – Математическо състезание “Европейско кенгуру” – 2009 г.
  • Надежда Пламенова Китипова – I-во място – Математическо състезание “Хитър Петър” – Габрово 2010 г.
  •  Димитър Димитров Георгиев – I-во място – Математическо състезание “Европейско кенгуру” – 2010 г.
  •  Никол Мартинова Гилева – II-ро място – Преглед на математическите знания – 2010 г.
  • Надежда Пламенова Китипова – III-то място – 19-ти математически турнир “Иван Салабашев” – 2010 г.
  •  Никол Мартинова Гилева – III-то място – 19-ти математически турнир “Иван Салабашев” – 2010 г.
  •  Димитър Димитров Георгиев – I-во място – Великденско математическо състезание  – 2010 г.
  • .Никол Мартинова Гилева – I-во място – Коледно математическо състезание  – 2010 г.
  •  Надежда Пламенова Китипова – I-во място – Коледно математическо състезание  – 2010 г.
  •  Ивона Атанасова Иванова – престижно място – Великденско математическо състезание  – 2010 г.
  •  Надежда Пламенова Китипова – II-ро място – XXX Национални зимни състезания Бургас 2011 г.
  •  Никола Яворов Доганов – II-ро място – Математическо състезание “Европейско кенгуру” – 2011 г.
  •  Никол Мартинова Гилева – II-ро място – Математическо състезание “Европейско кенгуру” – 2011 г.
  • Надежда Пламенова Китипова – I-во място – Математическо състезание “Европейско кенгуру” – 2011 г.
  •  Никола Яворов Доганов – III-то място – Великденско математическо състезание  – 2011 г.
  •  Никол Мартинова Гилева – III-то място – Великденско математическо състезание  – 2011 г.
  •  Надежда Пламенова Китипова – I-во място – Великденско математическо състезание  – 2011 г.
  • Александър Вълков – I място – 20 математически турнир,,Иван Салабашев”- 2011г.
  • Васко Ивелинов Ковачев – II място – ,,Европейско кенгуру”- 2012 г.
  • Надежда Благоева Богоева – II място – ,,Европейско кенгуру „ – 2012 г
  • Денислав Миленов Минчев – III място – ,,Европейско кенгуру” – 2012 г.
  • Мартин Теодоров Пейчев – III място – ,,Европейско кенгуру” – 2012 г.
  • Георги Бранимиров – III място – ,,Европейско кенгуру” – 2012 г.
  • Александриан Николай Борисов – I място – Великденско мат.състезание – 2012 г.
  • Даница Руменова Костова – I място – Преглед на математическите знания – 2012 г
  • Димитър Атанасов Петров - I място – Математическо състезание “Хитър Петър” – Габрово – 2012 г.
  • Александър Петров Вълков - I място - Математическо състезание “Хитър Петър” – Габрово – 2012 г.
  • Кристиан Николаев Иванов –  II място - Математическо състезание “Хитър Петър” – Габрово – 2012 г.Стефан Валериев Петров - II място – Коледно математическо състезание – 2012 г. ;
  • III място - ,,Европейско кенгуру” – 2013 г. ; I място – Великденско математическо състезание – 2013 г.
  • Даница Руменова Костова - III място - ,,Европейско кенгуру” – 2013 г. ;I място – Великденско математическо състезание – 2013 г. ;
  • Кристиан Николаев Иванов – III място  – Национални пролетни математически състезания – Варна, 2013 г.
  • Васко Ивелинов Ковачев – I място – Великденско матемтическо състезание – 2013 г, ;II място - ,,Европейско кенгуру” – 2013 г. ;
  • Виктория Петър Петрова –  I място – Великденско математическо състезание – 2013 г.
  • Ивалин Александров Александров – III място – Коледно математическо състезание – 2012 г. ;III място – XVIII Математически турнир “Академик Кирил Попов ” – 2013 г.

След спечелените медали – за захарни петлета на Етъра

...