Archive for the ‘Новини’ Category

Софийски математически турнир 2017г.

 

Уважаеми родители и ученици,

На 18 ноември 2017г.(събота) ще се проведе Деветнадесети Софийски математически турнир за ученици от I до VII клас.

Броят на задачите за всички класове е 13,като 10 от тях са с избираем отговор,две задачи-със свободен отговор,а 13 задача

се решава подробно.

Времетраенето на състезанието за I клас е 40 минути(от 11.00 до 11.40ч.),а за учениците от II до VII клас-90 мин.(от 11.00 до 12.30ч.)

Оценяване:За верен отговор от 1 до 10 задача-5 точки,11 и 12 зад.-

7 точки,13 задача-10 точки,за грешен или непълен отговор-0 точки.

Максимален брой точки-74.

Такса правоучастие:8 лева.Желаещите да участват в срок от 13.XI.

(понеделник) до 16.XI.(четвъртък) трябва да се запишат в офиса на

Учебен център „Ребус” на адрес:гр.Варна,бул.”Сливница”55

Работно време:9.00-18.30 ч.      Тел.за връзка:0899 116192

Математика без граници – есенен кръг 2017г.

                                                                                  ПРОТОКОЛ   от 27.10. 2017г.
                                                          СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ И ТЕХНИТЕ РЕЗУЛТАТИ
Трите имена на участника Държава Населено място Клас Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Veselina Georgieva Belcheva Bulgaria Varna 2 28 54
2 Robert Iliev Petrov Bulgaria Varna 2 27 20
3 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna 2 27 34
4 Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna 2 27 51
5 Anton Galinov Stoyanov Bulgaria Varna 2 26 51
6 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna 2 23 35
7 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna 2 23 45
8 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna 2 23 58
9 Hristo Ilian Langarov Bulgaria Varna 2 23 60
10 Adrian Danailov Petrov Bulgaria Varna 2 22 45
11 Boril Stanimirov Ivanov Bulgaria Varna 2 22 51
12 Plamen Stoyanov Petkov Bulgaria Varna 2 22 57
13 Nikol Yuliyanova Marinova Bulgaria Varna 2 21 25
14 Valentin Evgeniev Neshkinski Bulgaria Varna 2 21 25
15 Ivona Dimitrova Georgieva Bulgaria Varna 2 21 49
16 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna 2 20 32
17 Stefan Stoyanov Kozhuharov Bulgaria Varna 2 20 38
18 Emili Antonova Velizarova Bulgaria Varna 2 20 56
19 Simeon Hristiyanov Hristov Bulgaria Varna 2 19 30
20 Tsvetan Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 2 19 46
21 Kristiyan Rosenov Vasilev Bulgaria Varna 2 18 46
22 Aleksandar Atanasov Filipov Bulgaria Varna 2 17 45
23 Martin Yasenov Bonev Bulgaria Varna 2 15 50
24 Aleksandar Detelinov Atanasov Bulgaria Varna 2 14 60
25 Viktoria Rosen Dimitrova Bulgaria Varna 2 13 40
26 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna 2 13 40
27 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna 2 12 31
28 Vasil Angelov Yanev Bulgaria Varna 2 12 38
29 Kaloyan Georgiev Popov Bulgaria Varna 2 12 40
30 Kristiyan Krasenov Kostadinov Bulgaria Varna 2 12 41
31 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna 2 12 55
32 Anzhelika Mikolova Mindova Bulgaria Varna 2 11 50
33 Margarita Krasimirova Kostova Bulgaria Varna 2 9 45
34 Vayana Marinova Kalcheva Bulgaria Varna 2 8 59
35 Hristiyana Todorova Danailova Bulgaria Varna 2 5 57
36 Simeon Iliev Petrov Bulgaria Varna 3 29 22
37 Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna 3 29 50
38 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna 3 29 55
39 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna 3 28 26
40 Pavel Ivaylov Vassilev Bulgaria Varna 3 28 53
41 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna 3 27 32
42 Konstantin Nikolaev Beloperkin Bulgaria Varna 3 27 44
43 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 3 26 53
44 Eva Radoslavova Gradeva Bulgaria Varna 3 26 60
45 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna 3 25 60
46 Stanislav Prodanov Namliev Bulgaria Varna 3 24 35
47 Svetoslav Radoslavov Stoilov Bulgaria Varna 3 24 42
48 Georgi Mariyanov Ivanov Bulgaria Varna 3 24 45
49 Vladislav Sergeev Serafimov Bulgaria Varna 3 23 45
50 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna 3 23 50
51 Simona Svilenova Cherneva Bulgaria Varna 3 23 58
52 Ivaylo Nikolov Iliev Bulgaria Varna 3 22 35
53 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna 3 22 42
54 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna 3 22 46
55 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna 3 22 48
56 Stefania Teodosieva Bocheva Bulgaria Varna 3 22 54
57 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna 3 22 55
58 Kristian Daniel Slaveev Bulgaria Varna 3 22 60
59 Eva Georgieva Burova Bulgaria Varna 3 22 60
60 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna 3 21 45
61 Iva Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 3 20 55
62 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna 3 20 55
63 Lada Svetoslavova Zaharieva Bulgaria Varna 3 19 52
64 IIiya Kamenov Kirov Bulgaria Varna 3 19 55
65 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna 3 19 56
66 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna 3 18 44
67 Vasilena Mariyanova Ivanova Bulgaria Varna 3 17 35
68 Beloslava Petrova Petrova Bulgaria Varna 3 16 45
69 Yoana Ivaylova Vassileva Bulgaria Varna 3 16 50
70 Stamen Kirilov Kiryazov Bulgaria Varna 3 15 37
71 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna 3 15 40
72 Kremena Rumenova Kalcheva Bulgaria Varna 3 15 45
73 Ilina Todorova Voenkina Bulgaria Varna 3 15 49
74 Kristian Krasimirov Mihaylov Bulgaria Varna 3 15 55
75 Angelika Byulentova Hamdi Bulgaria Varna 3 15 60
76 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna 3 14 33
77 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna 3 13 25
78 Anton Aleksandrov Minchev Bulgaria Varna 3 13 50
79 Georgi Nikolaev Penkov Bulgaria Varna 3 13 55
80 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna 3 12 38
81 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna 3 12 50
82 Teodor Nikolaev Gorchev Bulgaria Varna 3 11 33
83 Nikola Stanislavov Dyulgerov Bulgaria Varna 3 11 45
84 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna 3 10 56
85 Simona Radostinova Panayotova Bulgaria Varna 3 10 57
86 Kristiyan Dimitrov Kostadinov Bulgaria Varna 3 9 44
87 Aleksandra Nikolaeva Dimitrova Bulgaria Varna 3 9 52
88 Kalina Yasenova Yankova Bulgaria Varna 3 8 51
89 Miroslava Miroslavova Venelinova Bulgaria Varna 3 8 55
90 Maksim Svetoslavov Zahariev Bulgaria Varna 3 7 40
91 Kaloyan Deyanov Hadzhiyski Bulgaria Varna 3 6 35
92 Denis Dimitrov Penalov Bulgaria Varna 3 6 47
93 Aleksia Stoyanova Stoyanova Bulgaria Varna 3 6 52
94 Maksim Dimitrov Penalov Bulgaria Varna 3 5 34
95 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna 4 28 60
96 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna 4 26 45
97 Zvezdomir Nikolaev Penev Bulgaria Varna 4 26 58
98 Veselin Yulianov Marinov Bulgaria Varna 4 24 40
99 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna 4 24 45
100 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 4 24 52
101 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna 4 23 52
102 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna 4 23 59
103 Kaloyan Krasimirov Panov Bulgaria Varna 4 23 60
104 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna 4 22 46
105 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna 4 22 54
106 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 4 22 59
107 Angel Plamenov Avramov Bulgaria Varna 4 20 60
108 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna 4 19 32
109 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna 4 19 49
110 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna 4 19 55
111 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna 4 19 56
112 Kaloyan Milkov Milkov Bulgaria Varna 4 19 57
113 Stiliyan Pavlov Stoimenov Bulgaria Varna 4 18 45
114 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna 4 17 50
115 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna 4 17 60
116 Konstantin Plamenov Penev Bulgaria Varna 4 16 40
117 Aleksandra Ninova Atanasova Bulgaria Varna 4 16 55
118 Margarita Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 4 15 43
119 Teodor Georgiev Radev Bulgaria Varna 4 15 51
120 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna 4 15 60
121 Krasen Iliyanov Stefanov Bulgaria Varna 4 14 59
122 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna 4 14 60
123 Monika Lyudmilova Kraleva Bulgaria Varna 4 13 60
124 Andrey Nikolaev Anastasov Bulgaria Varna 4 12 55
125 Galin Simeonov Aykov Bulgaria Varna 4 12 60
126 Viviyan Georgieva Vasileva Bulgaria Varna 4 12 60
127 Teodora Yordanova Yordanova Bulgaria Varna 4 11 60
128 Emanuil Petrov Petrov Bulgaria Varna 4 9 42
129 Atanas Borislavov Bekov Bulgaria Varna 4 9 49
130 Krasimir Simeonov Aykov Bulgaria Varna 4 8 56
131 Kristian Ivo Kostadinov Bulgaria Varna 4 8 60
132 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna 4 6 60
133 Daniel Petrov Yordanov Bulgaria Varna 4 5 49
134 Tsvetelina Milenova Mincheva Bulgaria Varna 4 4 56
135 Veselin Nikolaev Markovich Bulgaria Varna 5 30 60
136 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna 5 23 53
137 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna 5 22 43
138 Reni Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 21 60
139 Nora Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 20 60
140 Stanislav Boyanov Stoichkov Bulgaria Varna 5 19 50
141 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna 5 19 56
142 Aleksandar Georgiev Mihaylov Bulgaria Varna 5 19 60
143 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna 5 19 60
144 Maya Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna 5 18 60
145 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna 5 17 60
146 Mihail Milenov Trifonov Bulgaria Varna 5 16 60
147 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna 5 15 50
148 Tsvetelina Borislavova Georgieva Bulgaria Varna 5 14 56
149 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna 5 13 57
150 Filip Lyubomirov Lefterov Bulgaria Varna 5 12 55
151 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna 6 28 59
152 Nikolay Antonov Blagov Bulgaria Varna 6 27 55
153 Atina Evgenieva Gencheva Bulgaria Varna 6 27 57
154 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna 6 27 60
155 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 6 19 60
156 Emona Dimitrova Yordanova Bulgaria Varna 6 11 60
157 Lora Eduard Fenerdzhiyan Bulgaria Varna 6 6 60
158 Iliyan Georgiev Uzhdrin Bulgaria Varna 6 5 58
159 Radoslav Angelov Kanev Bulgaria Varna 7 12 60
160 Elitsa Ivaylova Vassileva Bulgaria Varna 8 26 60
161 Radostina Plamenova Bogdanova Bulgaria Varna 8 18 60
162 Ivan Miroslavov Dimitrov Bulgaria Varna 8 14 60
163 Vladislav Radomirov Stefanov Bulgaria Varna 8 5 60
164 Ivaylo Georgiev Belchev Bulgaria Varna 11 14 60

Класиране – Математически таланти 2017г.

Класиране – Математически таланти 2017г.

Класиране 1 клас 

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Румена Николаева Везненкова СУ”Гео Милев” 60 т. Златен медал и грамота
2. Ралица Юриева Иванова СУ”Гео Милев” 57 т. Сребърен медал грамота
3. Дамян Иванов Накев СУЕО”Ал.С.Пушкин” 50 т. Бронзов медал и грамота
4. Йоана Несторова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 47 т. Грамота за отлично представяне
5. Никол Юлиянова Маринова СУ”Найден Геров” 41 т. Грамота за отлично представяне
6. Антони Емилов Димитров ОУ”П.Р.Славейков” 41 т. Грамота за отлично представяне
7. Веселина Георгиева Белчева СУ”Найден Геров” 40 т.
8. Тодор Матеев Тодоров СУ”Димчо Дебелянов” 36 т.
9. Никола Диянов Йорданов ОУ”Васил Априлов” 33 т.
10. Николай Станиславов Георгиев ОУ”Васил Друмев” 33 т.
11. Виктория Росен Димитрова ОУ”П.Р.Славейков” 28 т.
12. Преслав Вълканов Иванов СУ”Гео Милев” 25 т.
13. Кристиян Красенов Костадинов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 25 т.
14. Калоян Климентов Тодоров СУ”Гео Милев” 23 т.
15. Симеон Христианов Христов ДГ”Славейче” 22 т.
16. Ангел Добринов Ангелов ОУ”П.Р.Славейков” 21 т.
17. Александър Атанасов Филипов СУ”Найден Геров” 18 т.
18. Пламен Стоянов Петков СУЕО”Ал.С.Пушкин” 18 т.
19. Анжелика Николова Миндова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 16 т.
20. Александър Георгиев Георгиев СУ”Св.Кл.Охридски” 16 т.
21. Николета Николова Асенова ОУ”Антон Страшимиров” 14 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55.

Класиране 2 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Алекс Мартинов Киричев ОУ”П.Р.Славейков” 57 т. Златен медал и грамота
2. Иван Мартинов Колев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 57 т. Златен медал и грамота
3. Ева Радославова Градева ОУ”П.Р.Славейков” 50 т. Сребърен медал и грамота
4. Мартин Стайков Попов СУ”Найден Геров” 42 т. Бронзов медал и грамота
5. Константин Николаев Белоперкин ОУ”П.Р.Славейков” 37 т.
6. Денислав Янков Янакиев СУ”Пейо Яворов” 36 т.
7. Станислав Проданов Намлиев ОУ”П.Р.Славейков” 36 т.
8. Моника Андреева Тодорова ОУ”Христо Ботев” 35 т.
9. Симеон Илиев Петров ОУ”П.Р.Славейков” 33 т.
10. Александър Ангелов Кънев СУ”Св.Кл.Охридски” 32 т.
11. Михаил Стоянов Стоянов СУЕО”Ал.С.Пушкин” 31 т.
12. Ева Георгиева Бурова ОУ”П.Р.Славейков” 29 т.
13. Виктор Антонов Благов ОУ”Йордан Йовков” 29 т.
14. Калоян Деянов Хаджийски СУ”Найден Геров” 29 т.
15. Николай Иванков Иванов СУ”Найден Геров” 26 т.
16. Николай Миленов Митев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 26 т.
17. Владислав Сергеев Серафимов ОУ”П.Р.Славейков” 25 т.
18. Илия Каменов Киров СУ”Св.Кл.Охридски” 25 т.
19. Антон Александров Минчев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 23 т.
20. Виктор Пламенов Стоянов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 22 т.
21. Жоро Бориславов Борисов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 22 т.
22. Йоана Ивайлова Василева ОУ”П.Р.Славейков” 22 т.
23. Филип Христов Колев ОУ”Черноризец Храбър” 22 т.
24. Тимшел Мартинова Костадинова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 20 т.
25. Александър Бисеров Балинов ОУ”Захари Стоянов” 19 т.
26. Павел Ивайлов Василев ОУ”П.Р.Славейков” 19 т.
27. Димитър Мирославов Милтиядов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 15 т.
28. Калоян Веселинов Неделчев ОУ”П.Р.Славейков” 15 т.
29. Данаил Мартинов Пенчев СУ”Св.Кл.Охридски” 13 т.
30. Александър Пламенов Желязков ОУ”Стефан Караджа” 12 т.
31. Дениса Владимирова Златева ОУ”Захари Стоянов” 12 т.
32. Александър Георгиев Иванов СУ”Найден Геров” 9 т.
33. Невена Бисерова Братанова СУ”Пейо Яворов” 9 т.
34. Гергана Славова Славова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 6 т.
35. Огнян Златинов Банков ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 6 т.
36. Борис Юлиян Герчев ОУ”Г.С.Раковски” 3 т.
37. Борис Константинов Георгиев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 0 т. Не са отбелязани отг. в бланката
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център” на бул.”Сливница”55

Класиране 3 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Магдалена Христова Христова СУ”Найден Геров” 60 т. Златен медал и грамота
2. Деница Тонева Петрова СУ”Найден Геров” 58,5 т. Сребърен медал и грамота
3. Ясен Миленов Ангелов СУ”Св.Кл.Охридски” 47 т. Бронзов медал и грамота
4. Калоян Милков Милков СУ”Найден Геров” 46 т.
5. Николай Ивелинов Ковачев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 42 т.
6. Стефания Миленова Милева ОУ”П.Р.Славейков” 42 т.
7. Петър Петров Вълков ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 39 т.
8. Виктор Пламенов Филчев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 38 т.
9. Даниел Десиславов Митев СУ”Найден Геров” 37 т.
10. Мартин Дианов Иванов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 35 т.
11. Ванина Григорова Минева ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 34 т.
12. Александра Светлозар Стефанова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 32 т.
13. Нелия Милкова Петрова СУ”Найден Геров” 32 т.
14. Петър Ивов Петров СУЕО”Ал.С.Пушкин” 32 т.
15. Валерия Добромирова Добрева ОУ”Захари Стоянов” 29 т.
16. Калоян Ивайло Василев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 28 т.
17. Виктор Свиленов Станоев ОУ”Захари Стоянов” 26 т.
18. Адел Бохос Карагьозян СУ”Св.Кл.Охридски” 25 т.
19. Ростислав Иванов Симеонов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 24 т.
20. Георги Николаев Киров СУ”Найден Геров” 23 т.
21. Веселин Юлианов Маринов СУ”Найден Геров” 23 т.
22. Петър Асенов СУ”Найден Геров” 20 т.
23. Алайдин Фердин Исмаил ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 16 т.
24. Виктор Георгиев Димитров ОУ”Христо Ботев” 13 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55

Класиране 4 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Цветан Иванов Тинев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 60 т. Златен медал и грамота
2. Мартин Красенов Иванов СУ”Найден Геров” 51 т. Сребърен медал и грамота
3. Александър Георгиев Михайлов ОУ”П.Р.Славейков” 45 т. Бронзов медал и грамота
4. Бетина Атанасова Богомилова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 44 т.
5. Валери Валентинов Станев ОУ”П.Р.Славейков” 44 т.
6. Йоанна Мирославова Тодорова ОУ”Антон Страшимиров” 44 т.
7. Атанас Проданов Сталев ОУ”Захари Стоянов” 42 т.
8. Калин Ярославов Станев ОУ”Черноризец Храбър” 41 т.
9. Алев Мерсу Гемеджи СУ”Найден Геров” 38 т.
10. Ростислав Иванов Иванов СУ”Найден Геров” 37 т.
11. Мартин Бакалов СУ”Найден Геров” 35 т.
12. Яница Ангелова Янева ОУ”Васил Априлов” 35 т.
13. Калин Каменов Калев ОУ”Васил Априлов” 34 т.
14. Васил Петров Драганов СУ”Св.Климент Охридски” 31 т.
15. Здравена Здравкова Кирилова СУ”Найден Геров” 31 т.
16. Константин Яворов Калчев СУ”Найден Геров” 31 т.
17. Мартин Мартинов Петров СУ”Найден Геров” 31 т.
18. Мая Мирославова Димитрова СУ”Св.Климент Охридски” 31 т.
19. Ангел Мирославов Владов СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
20. Деян Миленов Димитров СУ”Димчо Дебелянов” 28 т.
21. Кристиян Николаев Кръстев СУ”Найден Геров” 28 т.
22. Радул Николай Николов СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
23. Станислав Боянов Стоичков СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
24. Стелиан Светлозаров Станев СУ”Найден Геров” 28 т.
25. Сияна Богомилова Живкова СУ”Св.Климент Охридски” 26 т.
26. Ема Венелинова Михова СУ”Найден Геров” 22 т.
27. Преслава Миленова Крумова ОУ”Захари Стоянов” 19 т.
28. Никола Ангелов Радушев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 17 т.
29. Веселин Петров Николаев ОУ”Цар Симеон I” 15 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница” 55.

Резултати от пролетен кръг на Математика без граници

Трите имена на участника Държава Населено място Име на училището Клас              (с арабски цифри, без букви) Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna OU”"Vasil Drumev”" 1 18 30
2 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 27 48
3 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna SOU”"Geo Milev”" 1 25 30
4 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 1 19 26
5 Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna DG”"Slaveyche”" 18 30
6 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna OU”"Vasil Aprilov”" 1 14 40
7 Sofia Mincheva Keremedchieva Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 59
8 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 1 15 56
9 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 1 22 40
10 Aniela Nikolova Nikolova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 39
11 Angel Dobrinov Angelov Bulgaria Varna OU”"P.R.Slaeykov” 16 60
12 Anzhelika Nikolova Mindova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 9 36
13 Viktoriya Rosen Dimitrova Bulgaria Varna OU”"Petko Rachev Slaveykov”" 1 10 47
14 Aleksandar Georgiev Georgiev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 41
15 Georgi Petrov Donchev Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 1 6 32
16 Kristiyan Krasenov Kostadinov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 1 8 48
17 Yavor Hristov Hristov Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 1 13 60
18 Daniel Kaloyanov Danailov Bulgaria Varna OU”‘Dobri Chintulov”‘ 1 8 34
19 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 20 47
20 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 22 55
21 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna OU”"Yordan Yovkov”" 2 25 50
22 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna CHOU”"Mechtateli”" 2 25 60
23 Monika Andreeva Todorova Bulgaria Varna OU”"Hristo Botev”" 2 22 44
24 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 2 18 55
25 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 2 26 60
26 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 28 44
27 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 16 45
28 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 2 14 60
29 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna OU”"Peyo Yavorov”" 2 23 49
30 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 23 55
31 Filip Hristov Kolev Bulgaria Varna OU”"Chernorizets Hrabar”" 2 11 44
32 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna OU”"Georgi Sava Rakovski”" 2 15 40
33 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 15 50
34 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 23 52
35 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 17 40
36 Anton Aleksandrov Minchev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 19 40
37 Ilia Kamenov Kirov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 56
38 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna OU”"Stefan Karadzha”" 2 14 52
39 Nevena Biserova Bratanova Bulgaria Varna OU”"Peyo Yavorov”" 2 12 40
40 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 2 10 55
41 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 60
42 Svetoslav Todorov Stoilov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 13 45
43 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 10 36
44 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 19 46
45 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna OU”‘P.R.Slavejkov” 2 26 60
46 Kristiyan Dimitrov Konstantinov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 9 50
47 Georgi Nikolaev Petkov Bulgaria Varna OU”Zahari Stoyanov” 2 8 41
48 Nikola Aleksandrov Popov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 5 50
49 Georgi Georgiev Stoev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 14 45
50 Dobril Dobrilov Genchev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 13 50
51 Danail Martinov Penchev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 55
52 Maksim Svetoslav Zahariev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 12 40
53 Sofia Radomirova Ivanova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 11 44
54 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 26 55
55 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 25 47
56 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 22 51
57 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 21 60
58 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 24 60
59 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 23 45
60 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 3 26 53
61 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 23 50
62 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 27 50
63 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna OU”"Yordan Yovkov”" 3 17 55
64 Martin Zlatev Zlatev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 19 44
65 Radoslav Radostinov Dechev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 16 60
66 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 27 55
67 Tsvetelina Milenova Mincheva Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 3 7 60
68 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 25 49
69 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 21 60
70 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna OU”"Petko Rachev Slaveykov”" 3 19 38
71 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 19 55
72 Teodora Yordanova Yordanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 8 55
73 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 3 16 55
74 Sofia Sergey Rozberg Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 8 50
75 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 3 17 52
76 Boyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 6 42
77 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna SU”"Nayden Gerov”" 3 11 35
78 Tsvetan Ivanov Tinev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 4 28 53
79 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna OU”Vasil Aprilov”" 4 21 55
80 Betina Atanasova Bogomilova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 4 23 55
81 Deyan Milenov Dimitrov Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 4 19 50
82 Grasiela Todorova Atanasova Bulgaria Varna OU”"Ivan Vazov”" 4 16 36
83 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna OU”"Chernorizets Hrabar”" 4 20 42
84 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 16 55
85 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 22 60
86 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna OU”"Anton Strashimirov”" 4 21 32
87 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 4 14 46
88 Maia Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 26 59
89 Kaloyan Georgiev Kerchev Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 4 17 45
90 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna OU”Vasil Aprilov”" 4 21 55
91 Radul Nikolay Nikolov Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 22 55
92 Vasil Petrov Draganov Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 18 47
93 Diyana Veselinova Petkova Bulgaria Varna SU”Geo Milev” 4 12 60
94 Preslava Milenova Krumova Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 4 12 58
95 Ivon Tsvetanova Ivanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 5 23 30
96 Boril Hristov Hristov Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 5 14 60
97 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna MG”D-r Petar Beron” 5 30 50
98 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna MG”D-r Petar Beron” 5 30 48
99 Emona Dimitrova Ilieva Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 5 23 60
100 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 5 24 60
101 Valentin Todorov Valkov Bulgaria Varna SU”"Nayden Gerov”" 5 22 55
102 Miroslav Borislavov Borisov Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 5 15 55
103 Anna-Mihaela Ivaylo Vasileva Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 6 11 60

Календарен план на състезанията по математика през учебната 2016/2017г.

Ноември:

1. Математически турнир „Черноризец Храбър”-1.XI.2016 г.

Декември:

1. Математически турнир,,Иван Салабашев”-3.XII.2016 г.

2. Коледно математическо състезание-10.ХII.2016 г.

Януари:

1.Олимпиада по математика-общински кръг-до 8.I.2017 г.

2.Математика без граници – зимен кръг

Февруари:

Олимпиада по математика-областен кръг-8.II.2017 г.

 Март:

1.Математическо състезание на Асоциация,,Кенгуру без граници”,1-12 клас-

18.III.2017 г.

2.Математика без граници – пролетен кръг

 Април:

1. Пролетни математически състезания,4-8 клас,Варна-1.IV.2017 г.

2. Великденско математическо състезание-22.IV.2017 г.

Май:

1. XXII Математически турнир,,Акад.К.Попов”-28-30.IV / 2-8.V.2017 г.,Шумен

2. Математическо състезание ,,Питагор” за ученици от IV клас -14.V.2017 г.

 

Класиране – математически таланти 2016 г.

                                                            Класиране 1 клас

      Име,презиме ,фамилия
             Училище
Точки
               Награда
1
Ева Радославова Градева
ОУ”П.Р.Славейков”
55
Златен медал и грамота
2
Мартин Стайков Попов
СОУ”Найден Геров”
45
Сребърен медал и грамота
3
Милена Йорданова Адамова
СОУПЧЕ”А.С.Пушкин
45
Сребърен медал и грамота
4
Павел Ивайлов Василев
ОУ”П.Р.Славейков
45
Сребърен медал и грамота
5
Алекс Мартинов Киричев
ОУ”П.Р.Славейков”
40
Бронзов медал и грамота
6
Дамян Иванов Накев
ЦДГ”Мир”
40
Бронзов медал и грамота
7
Константин Николаев Белоперкин
ОУ”П.Р.Славейков”
40
Бронзов медал и грамота
8
Михаил Стоянов Стоянов
СОУПЧЕ”А.С.Пушкин”
40
Бронзов медал и грамота
9
Виктор Антонов Благов
ОУ”Йордан Йовков”
35
Грамота за отлично представяне
10
Ева Георгиева Бурова
ОУ”П.Р.Славейков”
35
Грамота за отлично представяне
11
Моника Андреева Тодорова
ОУ”Христо Ботев”
35
Грамота за отлично представяне
12
Александър Ангелов Кънев
СОУ”Климент Охридски”
30
13
Жоро Бориславов Борисов
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
30
14
Виктор Пламенов Стоянов
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
25
15
Дениса Владимирова Златева
ОУ”Захари Стоянов”
25
16
Йоана Ивайлова Василева
ОУ”П.Р.Славейков”
25
17
Огнян Златинов Банков
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
25
18
Светлозар Цветанов Тодоров
СОУ”Климент Охридски”
25
19
Гергана Славова Славова
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
20
20
Деа Димитрова Тумбалова
СОУ”Климент Охридски”
20
21
Даниел Деанов Желев
ОУ”Стефан Караджа”
15
22
Цветан Иванов Шипков
ОУ”Стефан Караджа”
5
23
Мартин Николаев Иванов
ОУ”Любен Каравелов”
0
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 30 май от 16 – 20 ч. в учебния център на бул.”Сливница 55”
                                      
                                                                              Класиране 2 клас
        Име,презиме,фамилия
               Училище
   Точки
              Награда
1
Петър Петров Вълков
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
46
Златен медал и грамота
2
Магдалена Христова Христова
СОУ”Найден Геров’
36,5
Сребърен медал и грамота
3
Николай Ивелинов Ковачев
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
36,5
Сребърен медал и грамота
4
Калоян Ивайло Василев
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
35,5
Бронзов медал и грамота
5
Александра Светлозар Стефанова
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
35
Грамота за отлично представяне
6
Нелия Милкова Петрова
СОУ”Найден Геров’
34
Грамота за отлично представяне
7
Виктор Свиленов Станоев
ОУ”Захари Стоянов”
30,5
8
Мартин Дианов Иванов
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
30,5
9
Виктор Пламенов Филчев
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
28,5
10
Стефан Йорданов Филчев
ОУ”П.Р.Славейков”
26,5
11
Калоян Милков Милков
СОУ”Найден Геров”
24,5
12
Теоман Мехмед Ахмед
ОУ”Васил Априлов”
24
13
Красен Илиянов Стефанов
СОУ”Найден Геров”
20
14
Кристиан Иво Костадинов
СОУ”Найден Геров”
16,5
15
Алекзандър Александър Мавродиев
СОУ”Найден Геров”
9,5
16
Боян Деянов Хаджи-Манич
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
6
17
Мартин Христов Иванов
ОУ”Добри Чинтулов”
6
18
Светослав Илиев Илиев
ОУ”Патриарх Евтимий”
6
   Забележка : На задача 10  за намерено едно решение от две възможни са присъдени 3,5 точки.* Наградените ученици могат да получат отличията си на 30 май от 16 – 20 ч. в учебния център на бул.”Сливница 55”

 

Класиране 3 клас

         Име,презиме,фамилия
                Училище
  Точки
                Награда
1
Цветан Иванов Тинев
ОУ”Св.св.Кирил и Методий”
60
Златен медал и грамота
2
Калин Ярославов Станев
ОУ”Черноризец Храбър”
51
Сребърен медал и грамота
3
Мартин Красенов Иванов
СОУ”Найден Геров”
51
Сребърен медал и грамота
4
Карина Христова Карачорова
ОУ”Стефан Караджа
50
Бронзов медал и грамота
5
Валери Валентинов Станев
МФУ”Шарл Перо”
43
Грамота за отлично представяне
6
Йоанна Мирославова Тодорова
ОУ”Антон Страшимиров”
43
Грамота за отлично представяне
7
Ростислав Иванов Иванов
СОУ”Найден Геров”
43
Грамота за отлично представяне
8
Мая Мирославова Димитрова
СОУ”Климент Охридски”
40
Грамота за отлично представяне
9
Александър Георгиев Михайлов
ОУ”П.Р.Славейков”
37
10
Яница Ангелова Янева
ОУ”Васил Априлов”
37
11
Симона Димитрова Иванова
СОУ”Найден Геров”
35
12
Ангел Мирослав Владов
СОУ”Климент Охридски”
34
13
Васил Петров Драганов
СОУ”Климент Охридски”
34
14
Деян Миленов Димитров
СОУ”Д.Дебелянов”
28
15
Атанас Проданов Сталев
ОУ”Захари Стоянов”
26
16
Калин Каменов Калев
ОУ”Васил Априлов”
26
17
Алев Месру Гемеджи
СОУ”Найден Геров”
25
18
Дарина Димитрова Димитрова
СОУ”Найден Геров”
25
19
Никита Тодорова Военкина
СОУ”Найден Геров”
25
20
Мартин Мартинов Петров
СОУ”Найден Геров”
24
21
Йоанна Христова Ангелова
ОУ”Г.С.Раковски”
19
22
Мариета Станиславова Стоянова
ОУ”Захари Стоянов”
19
23
Сияна Богомилова Живкова
СОУ”Климент Охридски”
19
24
Стея Миланова Миланова
ОУ”Захари Стоянов”
18
25
Александър Венциславов Драганов
СОУ”Найден Геров”
18
26
Преслава Миленова Крумова
ОУ”Захари Стоянов”
16
27
Здравена Здравкова Кирилова
СОУ”Найден Геров”
16
28
Ина Радостинова Тенева
ОУ”Добри Чинтулов”
16
29
Кристиян Николаев Кръстев
СОУ”Найден Геров”
15
30
Паола Пламенова Параскевова
СОУ”Найден Геров”
15
31
Христо Иванов Желязков
СОУ”Климент Охридски”
13
32
Йордан Николаев Драганов
ОУ”Васил Априлов”
13
33
Радул Николай Николов
СОУ”Климент Охридски”
12
34
Хайг Онник Ованезов
НУИ”Добри Христов”
10
35
Веселин Петров Николаев
ОУ”Цар Симеон I“
9
36
Александър Здравков Василев
ОУ”П.Р.Славейков”
6
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 30 май от 16 – 20 ч. в учебния център на бул.”Сливница 55”

Състезание за математически таланти от 1, 2, 3 клас – Май 2016

На 28 май 2016 година ще се проведе традиционното в края на всяка учебна година
,,СЪСТЕЗАНИЕ ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ТАЛАНТИ ОТ 1, 2, 3 КЛАС”

Инициатор: Школа ,,Ребус”

Регламент: Състезателите решават 12 задачи, както следва:

  • 1 клас – Всички задачи са с избираем отговор. При посочен верен отговор ученикът получава по 5 точки.
  • 2 клас , 3 клас – От 1 до 8 задачите са с избираем отговор ( 3 точки),от 9 до 11 задача – със свободен отговор (7 точки), зад.12 се решава подробно- за вярно решение и правилна обосновка (15 точки ).

Продължителност: 90 мин. ( от 9 до 10.30 ч ).
Такса правоучастие: 7 лв
Място на провеждане: ОУ ,, Васил Априлов”
Финансиране: Със средствата, постъпили чрез такса правоучастие, се осигуряват консумативи, материали, награди и се покриват разходите по организацията и провеждането на състезанието.

Наградите:

  • 1-во място – златен медал и грамота
  • 2-ро място – сребърен медал и грамота
  • 3-то място – бронзов медал и грамота

Записване за състезанието на адрес: бул.,,Сливница” 55
Работно време: 9 ч – 18.30 ч.
Краен срок за записване: 25 май
Тел: 0885 878 555

 

Резултати – Математика без граници – Пролет

СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ И ТЕХНИТЕ РЕЗУЛТАТИ

Състезание за математически таланти – 30 май 2015 г.

Класиране на I-ви клас

 

име училище  точки награда
1 Петър Петров Вълков ОУ,, Св.св. Кирил и Методий” 55 златен медал и грамота
2 Виктор Руменов Тултуков VII СОУ ,, Найден Геров” 40 сребърен медал и грамота
3 Григор Цветанов Начев VIII СОУПЧЕ,, Ал. Пушкин” 40 сребърен медал и грамота
4 Джулия Живкова Гинчева ОУ ,, П.Р.Славейков” 40 сребърен медал и грамота
5 Магдалена Христова Христова VII СОУ ,, Найден Геров” 40 сребърен медал и грамота
6 Мишел Жекова Жекова ОУ ,, Добри Чинтулов” 40 сребърен медал и грамота
7 Теоман Мехмед Ахмед ОУ,, Васил Априлов” 40 сребърен медал и грамота
8 Радина Стефанова VII СОУ ,, Найден Геров” 35 бронзов медал и грамота
9 Николай Ивелинов Ковачев ОУ ,, Св. св.Кирил и Методий” 35 бронзов медал и грамота
10 Николай Илиянов Цачев VIII СОУПЧЕ ,, Ал.Пушкин” 35 бронзов медал и грамота
11 Николай Николаев Янев VII СОУ ,, Найден Геров” 35 бронзов медал и грамота
12 Алекс Мартинов Киричев ОДЗ ,, Морска звездичка “ 35 бронзов медал и грамота
13 Александра Светлозар Стефанова ОУ ,, Св. св.Кирил и Методий” 30
14 Ния Бойкова Петрова ОУ ,, П.Р.Славейков” 25
15 Николай Николаев Бояджиев СОУ ,,Климент Охридски” 20
16 Габриела Николаева Христова ОУ ,, Добри Чинтулов” 15
17 Ина Мартинова Маноилова ОУ ,, Васил Априлов” 15
18 Цветелина Миленова Минчева VIII СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 15
19 Нели Тодорова Николова ОУ ,, Патриарх Евтимий” 10
20 Мариян Бозуров ОУ,, Св.св. Кирил и Методий” не се явил
21 Вивиян Василева VIII СОУПЧЕ,, Ал.Пушкин” не се явила
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 16 ч – 17.30 ч в учебния център на бул.,,Сливница” 53.

 

Класиране на II-ри клас

 

име училище  точки награда
1 Цветан Иванов Тинев ОУ ,, Св.св. Кирил и Методий” 57 златен медал и грамота
2 Виктор Теодоров Илиев ОУ ,, П. Р. Славейков” 53 сребърен медал и грамота
3 Мартин Красенов Иванов VII СОУ ,, Найден Геров 53 сребърен медал и грамота
4 Йоанна Мирославова Тодорова ОУ ,, Антон Страшимиров” 49 бронзов медал и грамота
5 Кристиян Николаев Велчев VIII СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 48
6 Йордан Росенов Узунов ОУ ,, П. Р. Славейков” 45
7 Александър Георгиев Михайлов ОУ ,, П. Р. Славейков” 43
8 Яница Ангелова Янева ОУ ,, Васил Априлов” 41
9 Алев Месру Гемеджи VII СОУ ,, Найден Геров 40
10 Валери Валентинов Станев МФУ ,, Шарл Перо” 39
11 Ивета Веселинова Георгиева ОУ ,, Св.св. Кирил и Методий” 39
12 Цветелина Бориславова Георгиева СОУ ,, Климент Охридски” 38
13 Калин Каменов Калев ОУ,, Васил Априлов 37
14 Доника Тодорова Тодорова СОУ ,, Климент Охридски” 36
15 Ина Радостинова Тенева ОУ ,, Добри Чинтулов” 36
16 Мая Мирославова Димитрова СОУ ,, Климент Охридски” 36
17 Кристиян Николаев Кръстев VII СОУ ,, Найден Геров” 33
18 Мариета Станиславова Стоянова ОУ ,, Захари Стоянов” 32
19 Атанас Проданов Сталев ОУ ,,Захари Стоянов” 31
20 Павел Ясенов Янчев ОУ ,,Стефан Караджа” 30
21 Даниел Ясенов Шаршари ОУ ,, Стефан Караджа” 29
22 Ема Венелинова Михова VII СОУ ,, Найден Геров” 29
23 Симона Димитрова Иванова VII СОУ ,,Найден Геров” 29
24 Здравена Здравкова Кирилова VII СОУ ,, Найден Геров” 26
25 Карина Христова Карачорова ОУ ,, Стефан Караджа” 26
26 Радул Николай Николов СОУ ,, Климент Охридски” 26
27 Сияна Богомилова Живкова СОУ ,, Климент Охридски” 22
28 Иван Добромиров Иванов ОУ ,, Св.св. Кирил и Методий” 18
29 Андреа Найденова Тончева СОУ ,, Климент Охридски” 16
30 Васил Петров Драганов СОУ ,, Климент Охридски” 15
31 Стелиян Христов Станев VII СОУ ,,Найден Геров” 15
32 Иван Иванов Славов ОУ ,, Васил Априлов” 12
33 Едуард Александрович Симонян VIII СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 9
34 Мартин Емилов Белчев МФУ ,, Шарл Перо” 9
35 Станислав Иванов Стоянов ОУ ,, Стоян Михайловски” 6
Забележка: В зад. 9 за намерено едно решение от две възможни са присъдени 4 точки.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 16 ч – 17.30 ч в учебния център на бул.,,Сливница” 53.

 

Класиране на III-ти клас

 

име училище  точки награда
1 Деян Деянов Хаджи- Манич ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 51 златен медал и грамота
2 Даниел Йорданов Адамов VIIi СОУПЧЕ ,, Ал. Пушкин” 47 сребърен медал и грамота
3 Мартин Пламенов Желязков ОУ ,,Стефан Караджа” 47 сребърен медал и грамота
4 Стефан Валериев Петров VII СОУ ,, Найден Геров 44 бронзов медал и грамота
5 Константин Константинов Томов СОУ,,Васил Левски”-гр.Д.Чифлик 42
6 Николай Антонов Благов ОУ ,, Йордан Йовков” 37
7 Вихрен Георгиев Наумов ОУ ,, П. Р. Славейков” 37
8 Радостин Петров Дончев ОУ ,, П. Р. Славейков” 33
9 Моника Бориславова Богданова ОУ ,, Добри Чинтулов” 32
10 Вероника Бисерова Балинова СОУ ,, Климент Охридски” 29
11 Теодор Ангелов Русев ОУ ,, Стефан Караджа” 23
12 Никола Мартинов Христов VII СОУ,,Найден Геров” 22
13 Лора Едуард Фенерджиян СОУ ,, Климент Охридски” 21
14 Християн Тодоров Тодоров СОУ ,,Климент Охридски” 16
15 Дениз Сунай Бейхан ОУ ,, Йордан Йовков” 13
16 Георги Георгиев Демиров ОУ ,, П. Р. Славейков” 12
17 Александър Павлов Петров ОУ ,, Добри Чинтулов” 12
18 Кристиян Кръстанов Йосифов ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 12
19 Петър Иванов Петров ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 9
20 Йоан Кирил Кирилов ОУ ,, Св.св.Кирил и Методий” 9
21 Иван Димитров Иванов I  Основно училище 9
22 Калоян Димов Митев ОУ,, Васил Друмев” 9
23 Юлена Мартинова СОУ ,,Климент Охридски” не се явила
Забележка: В зад.9 за намерено едно от две възможни решения са присъдени 4 точки.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 16 ч – 17.30 ч в учебния център на бул.,,Сливница” 53.

Състезание за математически таланти от 1,2,3,4 клас

Състезание за математически таланти от 1,2,3,4 клас – изтеглете цялата информация от тук

 

На 30 май 2015 година ще се проведе традиционното в края на всяка учебна година

,,СЪСТЕЗАНИЕ ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ТАЛАНТИ ОТ 1, 2, 3 и 4 КЛАС”

 

Инициатор: Школа ,,Ребус”

 

Регламент: Състезателите решават 12 задачи, както следва:

1 клас – Всички задачи са с избираем отговор. При посочен верен отговор ученикът получава по 5 точки.

2 клас , 3 клас и 4 клас – От 1  до 8 задачите са с избираем отговор ( 3 точки),

 от 9 до 11 задача – със свободен отговор (7 точки), зад.12 се решава подробно- за вярно решение и правилна обосновка (15 точки ).

  Продължителност: 90 мин. ( от 9 до 10.30 ч ).

Такса правоучастие: 7 лв

Място на провеждане: ОУ ,, Васил Априлов”

Финансиране: Със средствата, постъпили чрез такса правоучастие, се осигуряват консумативи, материали, награди и се покриват разходите по организацията и провеждането на състезанието.

  

Наградите:

1. място – златен медал и грамота

2. място – сребърен медал и грамота

3. място – бронзов медал и грамота

 

Записване за състезанието на адрес: бул.,,8- ми Приморски полк”60 / срещу Общината/

Работно време: 9 ч – 18.30 ч.

Краен срок за записване: 28 май

Тел: 0885 878 555  

Categories
...