Archive for the ‘Новини’ Category

Състезание за математически таланти 2018г.

 

 

 

 

   СЪСТЕЗАНИЕ ЗА МАТЕМАТИЧЕСКИ ТАЛАНТИ 1- 4 клас

3 юни 2018 г.

 

Класиране 1 клас

N Входящ N Клас Общ брой точки Награда
1. А007 1 клас 53 т. Златен медал и грамота
2. Б002 1 клас 52 т. Сребърен медал грамота
3. Б003 1 клас 48 т. Бронзов медал и грамота
4. Е013 1 клас 45 т. Грамота за отлично представяне
5. Г003 1 клас 45 т. Грамота за отлично представяне
6. А006 1 клас 42 т.
7. А002 1 клас 42 т.
8. Е001 1 клас 41 т.
9. А008 1 клас 40 т.
10. Е016 1 клас 38 т.
11. Е003 1 клас 38 т.
12. Е014 1 клас 37 т.
13. Е007 1 клас 36 т.
14. Б006 1 клас 33 т.
15. Б001 1 клас 32 т.
16. Г004 1 клас 31 т.
17. В004 1 клас 31 т.
18. Д001 1 клас 28 т.
19. Е008 1 клас 27 т.
20. Д002 1 клас 27 т.
21. Б004 1 клас 27 т.
22. Е006 1 клас 26 т.
23. А003 1 клас 25 т.
24. В001 1 клас 22 т.
25. Е004 1 клас 21 т.
26. Е009 1 клас 21 т.
27. Е002 1 клас 20 т.
28. Б007 1 клас 17 т.
29. В003 1 клас 16 т.
30. Е010 1 клас 16 т.
31. А009 1 клас 12 т.
32. Г002 1 клас 8 т.
33. А001 1 клас 8 т.
34. Г005 1 клас 8 т.
35.. Б008 1 клас 6 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 11 юни от 17.00 до 18.30 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55.

 

Класиране 2 клас

N Входящ N Клас Общ брой точки Награда
1. Б 011 2 клас 57 т. Златен медал и грамота
2. Е015 2 клас 54 т. Сребърен медал и грамота
3. В013 2 клас 54 т. Сребърен медал и грамота
4. В007 2 клас 51 т. Бронзов медал и грамота
5. В006 2 клас 48 т. Грамота за отлично представяне
6. А010 2 клас 40 т.
7. Е017 2 клас 37 т.
8. Б012 2 клас 37 т.
9. Б010 2 клас 37 т.
10. А012 2 клас 36 т.
11. Г007 2 клас 35 т.
12. Д 006 2 клас 34 т.
13. А015 2 клас 34 т.
14. А011 2 клас 31 т.
15. В012 2 клас 29 т.
16. В005 2 клас 28 т.
17. Б014 2 клас 25 т.
18. Г006 2 клас 22 т.
19. В009 2 клас 22 т.
20. Д005 2 клас 22 т.
21. Б016 2 клас 22 т.
22. В010 2 клас 22 т.
23. В011 2 клас 21 т.
24. А014 2 клас 21 т.
25. В014 2 клас 21 т.
26. Б009 2 клас 18 т.
27. Д007 2 клас 18 т.
28. Б013 2 клас 18 т.
29. Р005 2 клас 16 т.
30. Е011 2 клас 16 т.
31. Д008 2 клас 12 т.
32. Б015 2 клас 13 т.
33. Д022 2 клас 9 т.
34. Е012 2 клас 6 т.
* Поради грешно отпечатване на отговора на 7 зад. – 12 вместо 10 се присъждат по 3 точки на всички участници :)
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 11 юни от 17.00 до 18.30 ч. в учебния център” на бул.”Сливница”55

 

Класиране 3 клас

N Входящ N Клас Общ брой точки Награда
1. Е 020 3 клас 57 т. Златен медал и грамота
2. Д003 3 клас 57 т. Златен медал и грамота
3. Д014 3 клас 47 т. Сребърен медал и грамота
4. В023 3 клас 44 т. Бронзов медал и грамота
5. Б017 3 клас 41 т. Грамота за отлично представяне
6. Д010 3 клас 41 т. Грамота за отлично представяне
7. А025 3 клас 40 т. Грамота за отлично представяне
8. Г011 3 клас 38 т.
9. А017 3 клас 38 т.
10. Д012 3 клас 35 т.
11. А020 3 клас 34 т.
12. Д011 3 клас 34 т.
13. Г010 3 клас 32 т.
14. В016 3 клас 31 т.
15. Г008 3 клас 31 т.
16. В020 3 клас 31 т.
17. Д013 3 клас 28 т.
18. В021 3 клас 26 т.
19. Р506 3 клас 25 т.
20. Г017 3 клас 21 т.
21. Е018 3 клас 21 т.
22. Б019 3 клас 20 т.
23. В018 3 клас 18 т.
24. Е021 3 клас 18 т.
25. Г013 3 клас 15 т.
26. А019 3 клас 15 т.
27. Р006 3 клас 15 т.
28. Д015 3 клас 15 т.
29. Г009 3 клас 14 т.
30. В015 3 клас 14 т.
31. В019 3 клас 12 т.
32. В022 3 клас 12 т.
33. Г012 3 клас 11 т.
34. Б018 3 клас 11 т.
35. А021 3 клас 11 т.
36. Г015 3 клас 10 т.
37. А016 3 клас 9 т.
38. Г016 3 клас 9 т.
39. А018 3 клас 3 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 11 юни от 17.00 до 18.30 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55

 

Класиране 4 клас

N Входящ N Клас Общ брой точки Награда
1. А023 4 клас 57 т. Златен медал и грамота
2. Г019 4 клас 57 т. Златен медал и грамота
3. Д019 4 клас 51,5 т. Сребърен медал и грамота
4. Е022 4 клас 51 т. Бронзов медал и грамота
5. Г020 4 клас 50 т. Грамота за отлично представяне
6. Д025 4 клас 48,5 т. Грамота за отлично представяне
7. Д023 4 клас 47 т. Грамота за отлично представяне
8. Г023 4 клас 45,5 т.
9. Д018 4 клас 41,5 т.
10. Г021 4 клас 41 т.
11. Р003 4 клас 38,5 т.
12. Б021 4 клас 37,5 т.
13. А022 4 клас 37 т.
14. Р001 4 клас 36 т.
15. Е023 4 клас 34 т.
16. Б023 4 клас 34 т.
17. Р002 4 клас 32.5
18. Б024 4 клас 32 т.
19. Р004 4 клас 28,5 т.
20. Д016 4 клас 25,5 т.
21. Б022 4 клас 25,5 т.
22. Д021 4 клас 24,5т.
23. В024 4 клас 24 т.
24. Г022 4 клас 15,5 т.
25. А024 4 клас 15 т.
26. Г018 4 клас 14 т.
27. Е026 4 клас 13,5 т.
28. Г024 4 клас 12,5 т.
29. В025 4 клас 11 т.
30. Б025 4 клас 9 т.
31. Д017 4 клас 8 т.
32. Д004 4 клас 7,5 т.
33. Д020 4 клас 7,5 т.
34. Е025 4 клас 6 т.
35. Е024 4 клас 3 т.
* На зад.5 са присъдени 1,5 точки за даден един от общо два верни отговора.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 11 юни от 17.00 до 18.30 ч. в учебния център на бул.”Сливница” 55.

Сертификати и медали – Математика без граници

Уважаеми родители и ученици,
В учебния център се получиха сертификатите и медалите от пролетния кръг на Математика без граници.От 1.05.може да си ги получите на адрес: бул.,,Сливница”55.
Работно време: от понеделник до петък – 9.00 – 18.30 ч.

 

Класиране за финали МБГ2018-Несебър

Индивидуално състезание

МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ-ФИНАЛ 2018

30 юни 2018 г.,гр.Несебър

   Имена на участника

Държава

Населено място

Училище

Клас

1

Stela Kamen Mladenova Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

1

2

Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

1

3

Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

2

4

Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

2

5

Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

2

6

Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

3

7

Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

3

8

Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna Shkola “Rebus”

4

Отборно състезание

МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ-ФИНАЛ 2018

1 юли 2018 г.,гр.Несебър

отбор №

   Имена на участника

Държава

Населено място

Училище

Клас

1

Stela Kamen Mladenova Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

1

1

Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

1

1

Karina Valchanova Valchanova Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

1

2

Daniel Krasimirov Parushev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

1

2

Viktor Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

1

2

Nikola Nanov Petrov Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

1

3

Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

2

3

Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

2

3

Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

2

4

Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

3

4

Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

3

4

Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

3

5

Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

3

5

Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

3

5

Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

3

6

Zvezdemir Nikolaev Penev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

4

6

Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

4

6

Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

4

7

Veselin Nikolaev Markovich Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

5

7

Reni Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

5

7

Nora Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna Shkola”Rebus”

5

Резултати : Математика без граници – пролетен кръг 2018г.

                                                                                     ПРОТОКОЛ  ПРОЛЕТ 2018
Трите имена на участника Държава Населено място Име на училището Клас Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Denitsa Andonova Vasileva Bulgaria Varna 1 22 39
2 Aleksandra Atanasova Atanasova Bulgaria Varna 1 17 45
3 Bozhidara Atanasova Atanasova Bulgaria Varna 1 10 46
4 Vladimir Diyanov Mikov Bulgaria Varna 1 6 35
5 Dimana Antonova Danova Bulgaria Varna 1 22 58
6 Vanesa Galin Georgieva Bulgaria Varna 1 15 44
7 Plamen Venelin Lipchev Bulgaria Varna 1 20 39
8 Angel Dobrinov Angelov Bulgaria Varna 1 26 24
9 Arel Fikret Abil Bulgaria Varna 1 18 27
10 Gabriela Deytona Yavor Petkova Bulgaria Varna 1 20 30
11 Bozhidar Bozhidarov Kanchev Bulgaria Varna 1 8 60
12 Boris Stoyanov Enev Bulgaria Varna 1 20 50
13 Ralitsa Ivaylova Ivanova Bulgaria Varna 1 20 51
14 Radoslav Ivanov Ivanov Bulgaria Varna 1 17 46
15 Radoslav Vasilev Hristov Bulgaria Varna 1 22 55
16 Boyan Nedyalkov Stoyanov Bulgaria Varna 1 22 60
17 Viktor Kamenov Shterev Bulgaria Varna 1 24 55
18 Ana-Sofia Hristova Hristova Bulgaria Varna 1 20 57
19 Aleksandar Radostinov Dimitrov Bulgaria Varna 1 26 44
20 Danaya Dragomirova Petrova Bulgaria Varna 1 22 30
21 Viktoria Slavinova Slavova Bulgaria Varna 1 24 23
22 Svyatoslav Dmitrievich Kostin Bulgaria Varna 1 7 32
23 Radoslav Radostinov Radev Bulgaria Varna 1 21 30
24 Patrik Danielov Petkov Bulgaria Varna 1 5 40
25 Danaya Zdravkova Sholeva Bulgaria Varna 1 14 42
26 Nikolay Georgiev Lazarov Bulgaria Varna 1 21 44
27 Magdalena Martinova Gercheva Bulgaria Varna 1 14 33
28 Galena Kaloyanova Galinova Bulgaria Varna 1 19 60
29 Kristian Radostinov Georgiev Bulgaria Varna 1 22 35
30 Nikola Vladimirov Kostov Bulgaria Varna 1 10 37
31 Toni Rosenov Radev Bulgaria Varna 1 23 41
32 Martin Miroslav Radoev Bulgaria Varna 1 23 37
33 Yoana Veselinova Demirova Bulgaria Varna 1 19 55
34 Rafi Oktaev Rafiev Bulgaria Varna 1 16 36
35 Vasil Petrov Radichkov Bulgaria Varna 1 26 50
36 Aleksandra Galinova Petrova Bulgaria Varna 1 22 50
37 Nikola Nanov Petrov Bulgaria Varna 1 27 25
38 Stela Kamen Mladenova Bulgaria Varna 1 30 55
39 Kristian Nikolaev Angelov Bulgaria Varna 1 16 35
40 Petar Peychev Peev Bulgaria Varna 1 19 38
41 Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna 1 29 40
42 Hristina Velkova Bakalova Bulgaria Varna 1 19 55
43 Preslav Zhivkov Peychev Bulgaria Varna 1 23 35
44 Stefani Mincheva Keremedchieva Bulgaria Varna 1 16 58
45 Yoan Momchilov Hristov Bulgaria Varna 1 18 39
46 Radoslav Haralanov Haralanov Bulgaria Varna 1 20 40
47 Viktor Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 1 28 45
48 Daniel Krasimirov Parushev Bulgaria Varna 1 28 30
49 Kaloyan Dimitrov Kanchev Bulgaria Varna 1 23 40
50 Adelina Radostinova Grozeva Bulgaria Varna 1 19 50
51 Maya Svilenova Dorostolska Bulgaria Varna 1 12 25
52 Zdravko Krasimirov Kanchev Bulgaria Varna 1 4 30
53 Angel Tihomirov Alkovski Bulgaria Varna 1 11 48
54 Nikolay Zdravkov Dimov Bulgaria Varna 1 25 50
55 Denislav Ayhan Riza Bulgaria Varna 1 12 25
56 Vladimir Valentinov Drumev Bulgaria Varna 1 25 34
57 Teodor Angelov Stoyanov Bulgaria Varna 1 12 26
58 Konstantin Nikolaev Mitev Bulgaria Varna 1 26 25
59 Anelia Petrova Garbuzova Bulgaria Varna 1 17 40
60 Kristina Martinova Ivanova Bulgaria Varna 1 21 55
61 Simeon Aleksandrov Yordanov Bulgaria Varna 1 20 42
62 Filip Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 1 20 60
63 Anna Petrova Evtimova Bulgaria Varna 1 25 50
64 Iva Aleksandrova Angelova Bulgaria Varna 1 24 50
65 Boyan Plamenov Petrov Bulgaria Varna 1 15 23
66 Dimitar Lachezarov Mitev Bulgaria Varna 1 16 23
67 Konstantin Petrov Zlatev Bulgaria Varna 1 24 21
68 Radoslav Dimitrov Minkov Bulgaria Varna 1 20 27
69 Zhasmina Samuilova Nikolova Bulgaria Varna 1 18 22
70 Aleksandra Tihomirova Tasheva Bulgaria Varna 1 15 22
71 Samuil Georgiev Radushev Bulgaria Varna 1 15 25
72 Aleksandra Krasenova Podgorska Bulgaria Varna 1 12 55
73 Ivet Ivo Hadzhiivanova Bulgaria Varna 1 11 27
74 Maksim Aleksandrov Belchev Bulgaria Varna 1 15 45
75 Karina Valchanova Valchanova Bulgaria Varna 1 27 40
76 Kalin Angelov Donev Bulgaria Varna 1 15 40
77 Presiyan Hristov Kostov Bulgaria Varna 1 25 45
78 Petar Danielov Milkov Bulgaria Varna 1 20 35
79 Kaloyan Stefanov Lazarov Bulgaria Varna 1 27 43
80 Yoan Kirilov Kostov Bulgaria Varna 2 8 28
81 Ivan Eftimov Eftimov Bulgaria Varna 2 20 55
82 Boril Stanimirov Ivanov Bulgaria Varna 2 14 52
83 Yavor Hristov Hristov Bulgaria Varna 2 14 56
84 Veselina Georgieva Belcheva Bulgaria Varna 2 24 54
85 Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna 2 29 59
86 Nikol Yuliyanova Marinova Bulgaria Varna 2 19 40
87 Alekandar Atanasov Filipov Bulgaria Varna 2 11 53
88 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna 2 18 42
89 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna 2 12 53
90 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna 2 23 44
91 Ivan Atanasov Nikolov Bulgaria Varna 2 18 60
92 Tsvetan Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 2 11 48
93 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna 2 26 53
94 Boris Angelov Logofetov Bulgaria Varna 2 16 52
95 Stefan Stoyanov Kozhuharov Bulgaria Varna 2 20 54
96 Kristiyan Rosenov Vasilev Bulgaria Varna 2 18 52
97 Ivona Dimitrova Georgieva Bulgaria Varna 2 13 35
98 Martin Teodor Tomov Bulgaria Varna 2 5 29
99 Magdalena Georgieva Yordanova Bulgaria Varna 2 24 60
100 Monika Veselinova Ivanova Bulgaria Varna 2 14 51
101 Vasil Angelov Yanev Bulgaria Varna 2 18 43
102 Maria Todorova Todorova Bulgaria Varna 2 12 59
103 Esin Ferdin Ismail Bulgaria Varna 2 5 47
104 Robert Iliev Petrov Bulgaria Varna 2 17 22
105 Hristo Hristov Varlev Bulgaria Varna 2 13 47
106 Stanislav Nikolaev Hristov Bulgaria Varna 2 21 60
107 Anton Galinov Stoyanov Bulgaria Varna 2 21 35
108 Maria Stiliyanova Lupova Bulgaria Varna 2 13 55
109 Preslava Ivaylova Paskova Bulgaria Varna 2 8 34
110 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna 2 29 43
111 Veronika Rosenova Petrova Bulgaria Varna 2 4 33
112 Stanislav Trayanov Chalakov Bulgaria Varna 2 10 48
113 Vasil Stoyanov Krastev Bulgaria Varna 2 15 56
114 Emil Slavchev Topalov Bulgaria Varna 2 18 45
115 Devora Dobrinova Trendafilova Bulgaria Varna 2 6 28
116 Velizar Kalinov Karaivanov Bulgaria Varna 2 13 47
117 Andreya Angelova Bozhkova Bulgaria Varna 2 13 49
118 Aleksandar Detelinov Atanasov Bulgaria Varna 2 11 41
119 Hristo Ilian Langarov Bulgaria Varna 2 23 50
120 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna 2 9 60
121 Preslava Martinova Takeva Bulgaria Varna 2 7 55
122 Adrian Danailov Petrov Bulgaria Varna 2 18 56
123 Eva Georgieva Burova Bulgaria Varna 3 19 47
124 Stanislav Prodanov Namliev Bulgaria Varna 3 21 38
125 Angelika Byulentova Hamdi Bulgaria Varna 3 21 54
126 Georgi Nikolaev Petkov Bulgaria Varna 3 12 37
127 Stamen Kirilov Kiryazov Bulgaria Varna 3 16 42
128 Dobril Dobrilov Genchev Bulgaria Varna 3 16 55
129 Svetoslav Radoslavov Stoilov Bulgaria Varna 3 25 40
130 Ivaylo Nikolov Iliev Bulgaria Varna 3 26 49
131 Vasilena Mariyanova Ivanova Bulgaria Varna 3 18 50
132 Georgi Mariyanov Ivanov Bulgaria Varna 3 19 50
133 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna 3 20 55
134 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna 3 19 53
135 Yavor Georgiev Ovcharov Bulgaria Varna 3 9 51
136 Miglena Momchilova Merkulova Bulgaria Varna 3 21 52
137 Martin Nikolaev Kolev Bulgaria Varna 3 13 43
138 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna 3 16 55
139 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna 3 22 48
140 Iva Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 3 10 45
141 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna 3 12 60
142 Eva Radoslavova Gradeva Bulgaria Varna 3 26 60
143 Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna 3 26 56
144 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna 3 25 60
145 Georgi Tonev Valchev Bulgaria Varna 3 11 40
146 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna 3 16 53
147 Konstantin Nikolaev Beloperkin Bulgaria Varna 3 27 57
148 Martina Dragomirova Petrova Bulgaria Varna 3 8 35
149 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna 3 17 46
150 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna 3 24 53
151 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna 3 28 55
152 Simeon Iliev Petrov Bulgaria Varna 3 20 32
153 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna 3 16 57
154 Ilia Kamenov Kirov Bulgaria Varna 3 13 41
155 Boyan Kaloyanov Nikolov Bulgaria Varna 3 19 28
156 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna 3 20 53
157 Lada Svetoslavova Zaharieva Bulgaria Varna 3 14 58
158 Aleksandra Nikolaeva Dimitrova Bulgaria Varna 3 9 49
159 Viktor Antonov Zapryanov Bulgaria Varna 3 22 38
160 Antoaneta Ilieva Ilieva Bulgaria Varna 3 18 57
161 Georgi Georgiev Stoev Bulgaria Varna 3 16 54
162 Simona Svilenova Cherneva Bulgaria Varna 3 17 60
163 Teodora Said Afridi Bulgaria Varna 3 12 60
164 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna 3 18 56
165 Simona Radostinova Panayotova Bulgaria Varna 3 14 51
166 Maksim Svetoslavov Zahariev Bulgaria Varna 3 13 50
167 Beloslava Petrova Petrova Bulgaria Varna 3 17 39
168 Vladislav Sergeev Serafimov Bulgaria Varna 3 26 54
169 Lyudmila Stefanova Tsoneva Bulgaria Varna 3 20 46
170 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna 3 15 55
171 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 3 20 53
172 Aleksandar Romanov Dashinov Bulgaria Varna 3 4 28
173 Danika Rosenova Petrova Bulgaria Varna 3 10 32
174 Presiyan Veselinov Zapryanov Bulgaria Varna 3 15 40
175 Blagoy Kristyanov Rashev Bulgaria Varna 3 9 57
176 Kaloyan Nenchev Nenchev Bulgaria Varna 3 10 46
177 Pavel Ivaylov Vasilev Bulgaria Varna 3 26 60
178 Yoana Ivaylova Vasileva Bulgaria Varna 3 13 59
179 Georgi Antonov Shterev Bulgaria Varna 3 14 46
180 Krasen Todorov Todorov Bulgaria Varna 3 10 43
181 Kalina Hristova Kardzhilova Bulgaria Varna 3 16 57
182 Kaloyan Deyanov Hadzhiyski Bulgaria Varna 3 16 52
183 Monika Petrova Karadzhinova Bulgaria Varna 3 7 33
184 Gabriela Sarkis Eramyan Bulgaria Varna 3 14 42
185 Kristiyan Dimitrov Kostadinov Bulgaria Varna 3 13 40
186 Katerina Petrova Tsvetkova Bulgaria Varna 3 18 46
187 Kristian Dianov Nenov Bulgaria Varna 3 24 57
188 Boyan Tsvetanov Todorov Bulgaria Varna 3 11 40
189 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna 3 24 60
190 Ilina Todorova Voenkina Bulgaria Varna 3 13 60
191 Nikola Boyanov Tomov Bulgaria Varna 3 15 50
192 Stefania Teodosieva Bocheva Bulgaria Varna 3 28 55
193 Pavel Dobrinov Penchev Bulgaria Varna 3 20 44
194 Daniel Stiliyanov Kotov Bulgaria Varna 3 11 40
195 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 4 19 54
196 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna 4 20 45
197 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna 4 13 36
198 Grigoriy Mihaylovich Smirnov Bulgaria Varna 4 19 56
199 Veselin Yulianov Marinov Bulgaria Varna 4 15 60
200 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna 4 17 55
201 Danail Georgiev Yanev Bulgaria Varna 4 19 60
202 Margarita Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 4 14 49
203 Konstantin Plamenov Penev Bulgaria Varna 4 15 51
204 Maksi Ivelin Velinov Bulgaria Varna 4 8 43
205 Kaloyan Krasimirov Panov Bulgaria Varna 4 24 60
206 Simeon Aleksandrov Belchev Bulgaria Varna 4 11 48
207 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna 4 10 60
208 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna 4 8 58
209 Angel Plamenov Avramov Bulgaria Varna 4 16 56
210 Zvezdemir Nikolaev Penev Bulgaria Varna 4 22 57
211 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna 4 19 52
212 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna 4 23 59
213 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna 4 21 58
214 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna 4 9 60
215 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna 4 24 60
216 Andrey Nikolaev Anastasov Bulgaria Varna 4 9 55
217 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna 4 14 56
218 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 4 19 60
219 Aleksandra Ninova Atanasova Bulgaria Varna 4 15 60
220 Veselin Nikolaev Markovich Bulgaria Varna 5 30 56
221 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna 5 14 60
222 Ivaylo Rumenov Antonov Bulgaria Varna 5 10 60
223 Reni Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 17 60
224 Nora Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 17 60
225 Aleksandar Georgiev Mihaylov Bulgaria Varna 5 21 60
226 Mihail Milenov Trifonov Bulgaria Varna 5 12 52
227 Nikolay Ivelinov Yordanov Bulgaria Varna 5 8 60
228 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna 5 13 50
229 Stanislav Boyanov Stoichkov Bulgaria Varna 5 22 60
230 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna 5 20 60
231 Maya Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna 5 12 60
232 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna 5 22 60
233 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna 5 25 55
234 Valeri Valentinov Stanev Bulgaria Varna 5 15 55
235 Viktor Nevenov Chavdarov Bulgaria Varna 6 20 60
236 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna 6 28 60
237 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna 6 25 59
238 Aleksandar Plamenov Yordanov Bulgaria Varna 6 25 60
239 Atina Evgenieva Gencheva Bulgaria Varna 6 27 60
240 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 6 20 60
241 Nikolay Antonov Blagov Bulgaria Varna 6 20 60
242 Margulan Erlanovich Ismoldaev Bulgaria Varna 7 26 60
243 Boris Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 7 16 60
244 Radostina Plamenova Bogdanova Bulgaria Varna 8 13 60
245 Elitsa Ivaylova Vasileva Bulgaria Varna 8 16 60
246 Mark Martinov Kirichev Bulgaria Varna 9 30 60

Резултати : Математика без граници – зимен кръг 2018г.

 

ПРОТОКОЛ  …..
СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ И ТЕХНИТЕ РЕЗУЛТАТИ
E-mail  адрес: rebusvarna@abv.bg
Трите имена на участника Държава Населено място Име на училището Клас Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Yoana Veselinova Demirova Bulgaria Varna 1 8 17
2 Kristina Martinova Ivanova Bulgaria Varna 1 8 13
3 Daria Deyanova Haralanova Bulgaria Varna 1 7 13
4 Karina Valchanova Valchanova Bulgaria Varna 1 10 14
5 Radoslav Vasilev Hristov Bulgaria Varna 1 7 13
6 Toni Rosenov Radev Bulgaria Varna 1 8 13
7 Aleksandar Lyubomirov Velikov Bulgaria Varna 1 5 14
8 Viktor Kamenov Shterev Bulgaria Varna 1 8 14
9 Georgi Miroslavov Georgiev Bulgaria Varna 1 6 11
10 Georgi Stanislavov Stoyanov Bulgaria Varna 1 4 30
11 Georgi Dianov Boev Bulgaria Varna 1 4 30
12 Stefani Keremedchieva Bulgaria Varna 1 9 32
13 Boyan Nedyalkov Stoyanov Bulgaria Varna 1 7 20
14 Petar Lachezarov Peev Bulgaria Varna 1 2 15
15 Dimitar Lachezarov Mitev Bulgaria Varna 1 8 14
16 Yoan Momchilov Hristov Bulgaria Varna 1 7 35
17 Miroslav Dimitrov Nikolov Bulgaria Varna 1 7 10
18 Kristian Radostinov Georgiev Bulgaria Varna 1 5 16
19 Kristiyan Svetoslavov Todorov Bulgaria Varna 1 3 20
20 Martin Radoslavov Radoev Bulgaria Varna 1 5 18
21 Nikola Vladimirov Kostov Bulgaria Varna 1 2 13
22 Kamen Aleksandrov Velikov Bulgaria Varna 1 4 17
23 Aleksandra Galinova Petrova Bulgaria Varna 1 8 19
24 Bozhidar Bozhidarov Kanchev Bulgaria Varna 1 7 20
25 Boris Stoyanov Enev Bulgaria Varna 1 7 23
26 Daniel Krasimirov Parushev Bulgaria Varna 1 9 12
27 Krasina Plamenova Ivanova Bulgaria Varna 1 7 15
28 Yasen Krasimirov Ivanov Bulgaria Varna 1 5 30
29 Zhana Ivanova Ivanova Bulgaria Varna 1 7 13
30 Zhaneta Nikolaeva Ivanova Bulgaria Varna 1 7 11
31 Gondzha Tezdzhan Mehmed Bulgaria Varna 1 2 29
32 Ivet Ivo Hadzhiivanova Bulgaria Varna 1 5 18
33 Maya Svilenova Dorostolska Bulgaria Varna 1 4 14
34 Adelina Nencheva Berova Bulgaria Varna 1 4 23
35 Adelina Plamenova Andreeva Bulgaria Varna 1 5 29
36 Angel Dobrinov Angelov Bulgaria Varna 1 9 10
37 Gabriela Deytona Yavor Petkova Bulgaria Varna 1 7 15
38 Zhasmina Samuilova Nikolova Bulgaria Varna 1 9 18
39 Maraya Martinova Elenska Bulgaria Varna 1 6 27
40 Aleksandra Tihomirova Tasheva Bulgaria Varna 1 3 20
41 Daniel Kolev Dimitrov Bulgaria Varna 1 2 25
42 Dimana Antonova Danova Bulgaria Varna 1 8 31
43 Stela Kamen Mladenova Bulgaria Varna 1 10 16
44 Anna Petrova Evtimova Bulgaria Varna 1 7 15
45 Petar Peychev Peev Bulgaria Varna 1 7 12
46 Samuil Georgiev Radushev Bulgaria Varna 1 3 13
47 Adelina Radostinova Grozeva Bulgaria Varna 1 8 17
48 Preslav Zhivkov Peychev Bulgaria Varna 1 9 15
49 Iva Aleksandrova Angelova Bulgaria Varna 1 10 18
50 Konstantin Nikolaev Mitev Bulgaria Varna 1 9 14
51 Ralitsa Ivaylova Ivanova Bulgaria Varna 1 6 12
52 Filip Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 1 7 30
53 Nikola Nikolaev Dimitrov Bulgaria Varna 1 5 15
54 Dimitar Nikolaev Dimitrov Bulgaria Varna 1 4 17
55 Boris Aleksandrov Tabachki Bulgaria Varna 1 6 20
56 Mertin Nezirov Rafiev Bulgaria Varna 1 6 15
57 Dimana Dimitrova Dimitrova Bulgaria Varna 1 2 18
58 Radoslav Dimitrov Minkov Bulgaria Varna 1 8 14
59 Vasil Petrov Radichkov Bulgaria Varna 1 10 17
60 Rafi Rafiev Bulgaria Varna 1 7 14
61 Konstantin Petrov Zlatev Bulgaria Varna 1 10 10
62 Maksim Ivanov Petrov Bulgaria Varna 1 6 21
63 Ekaterina Plamenova Stoyanova Bulgaria Varna 1 6 16
64 Siyana Georgieva  Naydenova Bulgaria Varna 1 7 20
65 Viktoria Milenova Apostolova Bulgaria Varna 1 4 30
66 Plamen Milenov Apostolov Bulgaria Varna 1 6 20
67 Danail Antonov Antonov Bulgaria Varna 1 0 30
68 Vladimir Diyanov Mikov Bulgaria Varna 1 9 20
69 Danaya Dragomirova Petrova Bulgaria Varna 1 9 15
70 Vladimir Valentinov Drumev Bulgaria Varna 1 8 25
71 Vanesa Galin Georgieva Bulgaria Varna 1 9 23
72 Turgay Tunay Galib Bulgaria Varna 1 5 25
73 Svetlozara Stoyanova Stoyanova Bulgaria Varna 1 4 24
74 Plamen Venelin Lipchev Bulgaria Varna 1 8 20
75 Aleks Martin Grigorov Bulgaria Varna 1 7 26
76 Boyan Plamenov Petov Bulgaria Varna 1 10 22
77 Bozhidar Emilov Vladimirov Bulgaria Varna 1 5 26
78 Radoslav Radostinov Radev Bulgaria Varna 1 8 21
79 Radoslav Rostislavov Chaushev Bulgaria Varna 1 2 18
80 Teodora Nikolaeva Rashkova Bulgaria Varna 1 6 16
81 Aleksan Manuel Derhacheryan Bulgaria Varna 1 5 19
82 Aleksandar Radostinov Dimitrov Bulgaria Varna 1 8 19
83 Viktor Hristov Hristov Bulgaria Varna 1 3 18
84 Kaloyan Dimitrov Kanchev Bulgaria Varna 1 8 20
85 Nikola Nanov Petrov Bulgaria Varna 1 10 10
86 Nikolay Zdravkov Dimov Bulgaria Varna 1 5 10
87 Radoslav Ivanov Ivanov Bulgaria Varna 1 3 15
88 Kristiyan Kristyanov Dimitrov Bulgaria Varna 1 1 20
89 Boyan Stoyanov Makaveev Bulgaria Varna 1 2 16
90 Lazar Zhivkov Zhekov Bulgaria Varna 1 5 19
91 Aleksandra Stefanova Vodichenska Bulgaria Varna 1 7 9
92 Denis Todorov Vutov Bulgaria Varna 1 4 17
93 Haotian Ye Bulgaria Varna 1 7 8
94 Svyatoslav Dmitrievich Kostin Bulgaria Varna 1 3 18
95 Kalin Angelov Donev Bulgaria Varna 1 8 20
96 Margarita Dilyanova Ivanova Bulgaria Varna 1 3 11
97 Hristina Bakalova Bulgaria Varna 1 7 30
98 Anelia Petrova Garbuzova Bulgaria Varna 1 9 18
99 Radoslav Haralanov Haralanov Bulgaria Varna 1 7 15
100 Viktor Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 1 8 20
101 Petar Danielov Milkov Bulgaria Varna 1 8 16
102 Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna 1 10 30
103 Veselina Georgieva Belcheva Bulgaria Varna 2 26 56
104 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna 2 28 40
105 Tsvetan Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 2 24 47
106 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna 2 30 48
107 Angel Krasimirov Ivanov Bulgaria Varna 2 23 48
108 Vasil Angelov Yanev Bulgaria Varna 2 16 34
109 Stefan Stoyanov Kozhuharov Bulgaria Varna 2 20 35
110 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna 2 19 39
111 Vladislava Vladimirova Savchenko Bulgaria Varna 2 14 44
112 Andrey Iliev Panayotov Bulgaria Varna 2 19 60
113 Magdalena Georgieva Yordanova Bulgaria Varna 2 25 42
114 Emili Antonova Velizarova Bulgaria Varna 2 16 60
115 Iva Gencheva Genova Bulgaria Varna 2 16 52
116 Plamen Stoyanov Petkov Bulgaria Varna 2 14 50
117 Yordan Atanas Atanasov Bulgaria Varna 2 19 40
118 Valentin Evgeniev Neshkinski Bulgaria Varna 2 20 55
119 Presiana Plamen Stamova Bulgaria Varna 2 9 46
120 Ivona Dimitrova Georgieva Bulgaria Varna 2 18 47
121 Kristiyan Rosenov Vasilev Bulgaria Varna 2 16 58
122 Kiril Zahariev Petrov Bulgaria Varna 2 16 52
123 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna 2 26 46
124 Robert Iliev Petrov Bulgaria Varna 2 24 35
125 Stanislav Trayanov Chalakov Bulgaria Varna 2 17 56
126 Ivan Eftimov Eftimov Bulgaria Varna 2 19 47
127 Dimitar Stefanov Asenov Bulgaria Varna 2 19 40
128 Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna 2 22 58
129 Monika Veselinova Ivanova Bulgaria Varna 2 13 42
130 Tiana Ilianova Dimitrova Bulgaria Varna 2 11 60
131 Anzhelika Mikolova Mindova Bulgaria Varna 2 12 42
132 Aleksandar Detelinov Atanasov Bulgaria Varna 2 8 43
133 Kalina Kalinova Koleva Bulgaria Varna 2 13 35
134 Evgeni Evgeniev Nedelchev Bulgaria Varna 2 12 32
135 Greta Aleksyan Garabedyan Bulgaria Varna 2 10 39
136 Preslava Ivaylova Paskova Bulgaria Varna 2 16 45
137 Krasen Petrov Hristov Bulgaria Varna 2 13 54
138 Katerina Ilieva Hristova Bulgaria Varna 2 18 57
139 Raya Aleksandrova Apolonova Bulgaria Varna 2 9 60
140 Deya Aleksandrova Apolonova Bulgaria Varna 2 5 49
141 Samuil Aleksandrov Apolonov Bulgaria Varna 2 4 52
142 Melsida Valentinova Yovkova Bulgaria Varna 2 11 46
143 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna 2 18 45
144 Anton Galinov Stoyanov Bulgaria Varna 2 26 50
145 Martin Teodor Tomov Bulgaria Varna 2 9 28
146 Nikol Yuliyanova Marinova Bulgaria Varna 2 21 50
147 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna 2 19 60
148 Hristo Ilian Langarov Bulgaria Varna 2 24 39
149 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna 2 20 35
150 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna 2 21 40
151 Stanislav Nikolaev Hristov Bulgaria Varna 2 20 60
152 Kristian Anzhelo Georgiev Bulgaria Varna 2 14 50
153 Boril Stanimirov Ivanov Bulgaria Varna 2 21 44
154 Aleksandar Georgiev Bulgaria Varna 2 16 40
155 Viktor Antonov Zapryanov Bulgaria Varna 3 23 46
156 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna 3 20 56
157 Antoaneta Ilieva Ilieva Bulgaria Varna 3 27 50
158 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna 3 20 50
159 Pavel Ivaylov Vasilev Bulgaria Varna 3 25 56
160 Stanislav Prodanov Namliev Bulgaria Varna 3 23 22
161 Eva Georgieva Burova Bulgaria Varna 3 26 57
162 Vladislav Sergeev Serafimov Bulgaria Varna 3 29 45
163 Konstantin Nikolaev Beloperkin Bulgaria Varna 3 24 45
164 Svetoslav Radoslavov Stoilov Bulgaria Varna 3 20 27
165 Ilina Todorova Voenkina Bulgaria Varna 3 19 54
166 Yoana Ivaylova Vasileva Bulgaria Varna 3 19 45
167 Eva Radoslavova Gradeva Bulgaria Varna 3 19 60
168 Nikola Boyanov Tomov Bulgaria Varna 3 23 49
169 Danail Martinov Penchev Bulgaria Varna 3 17 54
170 Iva Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 3 16 47
171 Stamen Kirilov Kiryazov Bulgaria Varna 3 26 48
172 Georgi Mariyanov Ivanov Bulgaria Varna 3 26 45
173 Vasilena Mariyanova Ivanova Bulgaria Varna 3 24 42
174 Aleksia Stoyanova Stoyanova Bulgaria Varna 3 17 51
175 Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna 3 26 53
176 Angelika Byulentova Hamdi Bulgaria Varna 3 25 60
177 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna 3 22 40
178 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna 3 24 58
179 Kristian Krasimirov Mihaylov Bulgaria Varna 3 22 45
180 Simona Radostinova Panayotova Bulgaria Varna 3 10 25
181 Nevena Aleksandrova Aleksandrova Bulgaria Varna 3 20 51
182 Kiril Dimitrov Milkov Bulgaria Varna 3 26 45
183 Gabriela Ventsislavova Frateva Bulgaria Varna 3 16 51
184 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna 3 28 53
185 Kristiyan Dimitrov Kostadinov Bulgaria Varna 3 16 37
186 Simeon Iliev Petrov Bulgaria Varna 3 23 43
187 Stefania Teodosieva  Bocheva Bulgaria Varna 3 30 53
188 Kaloyan Deyanov Hadzhiyski Bulgaria Varna 3 24 54
189 Ivaylo Nikolov Iliev Bulgaria Varna 3 27 50
190 Dobril Dobrilov Genchev Bulgaria Varna 3 16 49
191 Daniel Shtiliyanov Kotov Bulgaria Varna 3 27 46
192 Katerina Petrova Tsvetkova Bulgaria Varna 3 17 45
193 Miroslava Miroslavova Venelinova Bulgaria Varna 3 9 49
194 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna 3 22 50
195 Kristian Dianov Nenov Bulgaria Varna 3 28 41
196 Georgi Antonov Shterev Bulgaria Varna 3 17 43
197 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna 3 19 48
198 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna 3 19 54
199 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna 3 13 60
200 Yavor Georgiev Ovcharov Bulgaria Varna 3 16 60
201 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna 3 22 50
202 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna 3 25 58
203 Kaloyan Branimirov Kostadinov Bulgaria Varna 3 17 40
204 Presiyan Veselinov Zapryanov Bulgaria Varna 3 20 58
205 Martina Dragomirova Petrova Bulgaria Varna 3 13 55
206 Simeon Ivov Iliev Bulgaria Varna 3 19 56
207 Gabriela Vladimirova Vladimirova Bulgaria Varna 3 10 42
208 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna 3 20 42
209 Nikola Dimitrov Zahariev Bulgaria Varna 3 15 38
210 Martin Ivanov Damyanov Bulgaria Varna 3 24 38
211 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 3 27 54
212 Ilia Kamenov Kirov Bulgaria Varna 3 15 49
213 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna 3 26 33
214 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna 3 25 60
215 Georgi Nikolaev Petkov Bulgaria Varna 3 22 39
216 Georgi Tonev Valchev Bulgaria Varna 3 25 60
217 Beloslava Petrova Petrova Bulgaria Varna 3 22 50
218 Simona Svilenova Cherneva Bulgaria Varna 3 28 60
219 Lada Svetoslavova Zaharieva Bulgaria Varna 3 19 60
220 Maksim Svetoslavov Zahariev Bulgaria Varna 3 21 45
221 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna 3 24 60
222 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna 3 24 59
223 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna 3 25 45
224 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna 3 23 45
225 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna 4 19 51
226 Margarita Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 4 15 47
227 Aleksandra Ninova Atanasova Bulgaria Varna 4 20 60
228 Angel Plamenov Avramov Bulgaria Varna 4 26 51
229 Rumen Todorov Grozev Bulgaria Varna 4 7 33
230 Grigoriy Mihaylovich Smirnov Bulgaria Varna 4 24 56
231 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 4 24 57
232 Kaloyan Krasimirov Panov Bulgaria Varna 4 28 57
233 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna 4 20 60
234 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 4 18 49
235 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna 4 25 48
236 Nikola Nikolaev Nestorov Bulgaria Varna 4 26 52
237 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna 4 15 53
238 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna 4 16 53
239 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna 4 17 55
240 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna 4 21 42
241 Veselin Yulianov Marinov Bulgaria Varna 4 20 48
242 Stiliyan Pavlov Stoimenov Bulgaria Varna 4 15 60
243 Simeon Aleksandrov Belchev Bulgaria Varna 4 14 55
244 Kaloyan Milkov Milkov Bulgaria Varna 4 18 53
245 Zvezdemir Nikolaev Penev Bulgaria Varna 4 25 60
246 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna 4 24 55
247 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna 4 15 60
248 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna 4 25 60
249 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna 4 26 60
250 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna 4 24 60
251 Teodor Georgiev Radev Bulgaria Varna 4 11 50
252 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna 4 18 60
253 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna 5 19 50
254 Mihail Milenov Trifonov Bulgaria Varna 5 19 52
255 Veselin Nikolaev Markovich Bulgaria Varna 5 28 59
256 Valeri Valentinov Stanev Bulgaria Varna 5 23 50
257 Maya Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna 5 24 53
258 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna 5 17 47
259 Stanislav Boyanov Stoichkov Bulgaria Varna 5 26 56
260 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna 5 22 60
261 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna 5 20 60
262 Ivaylo Rumenov Antonov Bulgaria Varna 5 20 60
263 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna 5 17 60
264 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna 5 27 60
265 Nora Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 28 60
266 Reni Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 28 60
267 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna 5 18 50
268 Aleksandar Georgiev Mihaylov Bulgaria Varna 5 19 60
269 Yanitsa Kamenova Shtereva Bulgaria Varna 6 23 60
270 Atina Evgenieva Gencheva Bulgaria Varna 6 23 57
271 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna 6 30 52
272 Nikolay Antonov Blagov Bulgaria Varna 6 18 59
273 Viktor Nevenov Chavdarov Bulgaria Varna 6 22 60
274 Aleksandar Plamenov Yordanov Bulgaria Varna 6 17 60
275 Emona Dimitrova Ilieva Bulgaria Varna 6 15 48
276 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna 6 25 55
277 Kristiyan Bogdanov Filipov Bulgaria Varna 6 5 40
278 Alesandro Lo Dzhudiche Bulgaria Varna 6 6 53
279 Dzhuzepe Lo Dzhudiche Bulgaria Varna 6 6 52
280 Nikola Martinov Hristov Bulgaria Varna 6 12 45
281 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 6 13 51
282 Ivon Tsvetanova Ivanova Bulgaria Varna 6 14 50
283 Margulan Erlanovich Ismoldaev Bulgaria Varna 7 21 55
284 Radoslav Angelov Kanev Bulgaria Varna 7 15 60
285 Velislav Slavov Slavov Bulgaria Varna 7 15 60
286 Boris Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 7 21 60
287 Ivan Miroslavov Dimitrov Bulgaria Varna 8 9 59
288 Elitsa Ivaylova Vasileva Bulgaria Varna 8 19 59
289 Radostina Plamenova Bogdanova Bulgaria Varna 8 14 59
290 Vladislav Radomirov Stefanov Bulgaria Varna 8 8 60

Резултати от 19 Cофийски математически турнир 2017г.

РЕЗУЛТАТИ

Софийски математически турнир 2017г.

 

Уважаеми родители и ученици,

На 18 ноември 2017г.(събота) ще се проведе Деветнадесети Софийски математически турнир за ученици от I до VII клас.

Броят на задачите за всички класове е 13,като 10 от тях са с избираем отговор,две задачи-със свободен отговор,а 13 задача

се решава подробно.

Времетраенето на състезанието за I клас е 40 минути(от 11.00 до 11.40ч.),а за учениците от II до VII клас-90 мин.(от 11.00 до 12.30ч.)

Оценяване:За верен отговор от 1 до 10 задача-5 точки,11 и 12 зад.-

7 точки,13 задача-10 точки,за грешен или непълен отговор-0 точки.

Максимален брой точки-74.

Такса правоучастие:8 лева.Желаещите да участват в срок от 13.XI.

(понеделник) до 16.XI.(четвъртък) трябва да се запишат в офиса на

Учебен център „Ребус” на адрес:гр.Варна,бул.”Сливница”55

Работно време:9.00-18.30 ч.      Тел.за връзка:0899 116192

Математика без граници – есенен кръг 2017г.

                                                                                  ПРОТОКОЛ   от 27.10. 2017г.
                                                          СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ И ТЕХНИТЕ РЕЗУЛТАТИ
Трите имена на участника Държава Населено място Клас Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Veselina Georgieva Belcheva Bulgaria Varna 2 28 54
2 Robert Iliev Petrov Bulgaria Varna 2 27 20
3 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna 2 27 34
4 Yoana Martin Nestorova Bulgaria Varna 2 27 51
5 Anton Galinov Stoyanov Bulgaria Varna 2 26 51
6 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna 2 23 35
7 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna 2 23 45
8 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna 2 23 58
9 Hristo Ilian Langarov Bulgaria Varna 2 23 60
10 Adrian Danailov Petrov Bulgaria Varna 2 22 45
11 Boril Stanimirov Ivanov Bulgaria Varna 2 22 51
12 Plamen Stoyanov Petkov Bulgaria Varna 2 22 57
13 Nikol Yuliyanova Marinova Bulgaria Varna 2 21 25
14 Valentin Evgeniev Neshkinski Bulgaria Varna 2 21 25
15 Ivona Dimitrova Georgieva Bulgaria Varna 2 21 49
16 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna 2 20 32
17 Stefan Stoyanov Kozhuharov Bulgaria Varna 2 20 38
18 Emili Antonova Velizarova Bulgaria Varna 2 20 56
19 Simeon Hristiyanov Hristov Bulgaria Varna 2 19 30
20 Tsvetan Zhivkov Zhelev Bulgaria Varna 2 19 46
21 Kristiyan Rosenov Vasilev Bulgaria Varna 2 18 46
22 Aleksandar Atanasov Filipov Bulgaria Varna 2 17 45
23 Martin Yasenov Bonev Bulgaria Varna 2 15 50
24 Aleksandar Detelinov Atanasov Bulgaria Varna 2 14 60
25 Viktoria Rosen Dimitrova Bulgaria Varna 2 13 40
26 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna 2 13 40
27 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna 2 12 31
28 Vasil Angelov Yanev Bulgaria Varna 2 12 38
29 Kaloyan Georgiev Popov Bulgaria Varna 2 12 40
30 Kristiyan Krasenov Kostadinov Bulgaria Varna 2 12 41
31 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna 2 12 55
32 Anzhelika Mikolova Mindova Bulgaria Varna 2 11 50
33 Margarita Krasimirova Kostova Bulgaria Varna 2 9 45
34 Vayana Marinova Kalcheva Bulgaria Varna 2 8 59
35 Hristiyana Todorova Danailova Bulgaria Varna 2 5 57
36 Simeon Iliev Petrov Bulgaria Varna 3 29 22
37 Nikolay Ivankov Ivanov Bulgaria Varna 3 29 50
38 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna 3 29 55
39 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna 3 28 26
40 Pavel Ivaylov Vassilev Bulgaria Varna 3 28 53
41 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna 3 27 32
42 Konstantin Nikolaev Beloperkin Bulgaria Varna 3 27 44
43 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna 3 26 53
44 Eva Radoslavova Gradeva Bulgaria Varna 3 26 60
45 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna 3 25 60
46 Stanislav Prodanov Namliev Bulgaria Varna 3 24 35
47 Svetoslav Radoslavov Stoilov Bulgaria Varna 3 24 42
48 Georgi Mariyanov Ivanov Bulgaria Varna 3 24 45
49 Vladislav Sergeev Serafimov Bulgaria Varna 3 23 45
50 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna 3 23 50
51 Simona Svilenova Cherneva Bulgaria Varna 3 23 58
52 Ivaylo Nikolov Iliev Bulgaria Varna 3 22 35
53 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna 3 22 42
54 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna 3 22 46
55 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna 3 22 48
56 Stefania Teodosieva Bocheva Bulgaria Varna 3 22 54
57 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna 3 22 55
58 Kristian Daniel Slaveev Bulgaria Varna 3 22 60
59 Eva Georgieva Burova Bulgaria Varna 3 22 60
60 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna 3 21 45
61 Iva Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 3 20 55
62 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna 3 20 55
63 Lada Svetoslavova Zaharieva Bulgaria Varna 3 19 52
64 IIiya Kamenov Kirov Bulgaria Varna 3 19 55
65 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna 3 19 56
66 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna 3 18 44
67 Vasilena Mariyanova Ivanova Bulgaria Varna 3 17 35
68 Beloslava Petrova Petrova Bulgaria Varna 3 16 45
69 Yoana Ivaylova Vassileva Bulgaria Varna 3 16 50
70 Stamen Kirilov Kiryazov Bulgaria Varna 3 15 37
71 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna 3 15 40
72 Kremena Rumenova Kalcheva Bulgaria Varna 3 15 45
73 Ilina Todorova Voenkina Bulgaria Varna 3 15 49
74 Kristian Krasimirov Mihaylov Bulgaria Varna 3 15 55
75 Angelika Byulentova Hamdi Bulgaria Varna 3 15 60
76 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna 3 14 33
77 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna 3 13 25
78 Anton Aleksandrov Minchev Bulgaria Varna 3 13 50
79 Georgi Nikolaev Penkov Bulgaria Varna 3 13 55
80 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna 3 12 38
81 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna 3 12 50
82 Teodor Nikolaev Gorchev Bulgaria Varna 3 11 33
83 Nikola Stanislavov Dyulgerov Bulgaria Varna 3 11 45
84 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna 3 10 56
85 Simona Radostinova Panayotova Bulgaria Varna 3 10 57
86 Kristiyan Dimitrov Kostadinov Bulgaria Varna 3 9 44
87 Aleksandra Nikolaeva Dimitrova Bulgaria Varna 3 9 52
88 Kalina Yasenova Yankova Bulgaria Varna 3 8 51
89 Miroslava Miroslavova Venelinova Bulgaria Varna 3 8 55
90 Maksim Svetoslavov Zahariev Bulgaria Varna 3 7 40
91 Kaloyan Deyanov Hadzhiyski Bulgaria Varna 3 6 35
92 Denis Dimitrov Penalov Bulgaria Varna 3 6 47
93 Aleksia Stoyanova Stoyanova Bulgaria Varna 3 6 52
94 Maksim Dimitrov Penalov Bulgaria Varna 3 5 34
95 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna 4 28 60
96 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna 4 26 45
97 Zvezdomir Nikolaev Penev Bulgaria Varna 4 26 58
98 Veselin Yulianov Marinov Bulgaria Varna 4 24 40
99 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna 4 24 45
100 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 4 24 52
101 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna 4 23 52
102 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna 4 23 59
103 Kaloyan Krasimirov Panov Bulgaria Varna 4 23 60
104 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna 4 22 46
105 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna 4 22 54
106 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna 4 22 59
107 Angel Plamenov Avramov Bulgaria Varna 4 20 60
108 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna 4 19 32
109 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna 4 19 49
110 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna 4 19 55
111 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna 4 19 56
112 Kaloyan Milkov Milkov Bulgaria Varna 4 19 57
113 Stiliyan Pavlov Stoimenov Bulgaria Varna 4 18 45
114 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna 4 17 50
115 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna 4 17 60
116 Konstantin Plamenov Penev Bulgaria Varna 4 16 40
117 Aleksandra Ninova Atanasova Bulgaria Varna 4 16 55
118 Margarita Nikolaeva Raynova Bulgaria Varna 4 15 43
119 Teodor Georgiev Radev Bulgaria Varna 4 15 51
120 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna 4 15 60
121 Krasen Iliyanov Stefanov Bulgaria Varna 4 14 59
122 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna 4 14 60
123 Monika Lyudmilova Kraleva Bulgaria Varna 4 13 60
124 Andrey Nikolaev Anastasov Bulgaria Varna 4 12 55
125 Galin Simeonov Aykov Bulgaria Varna 4 12 60
126 Viviyan Georgieva Vasileva Bulgaria Varna 4 12 60
127 Teodora Yordanova Yordanova Bulgaria Varna 4 11 60
128 Emanuil Petrov Petrov Bulgaria Varna 4 9 42
129 Atanas Borislavov Bekov Bulgaria Varna 4 9 49
130 Krasimir Simeonov Aykov Bulgaria Varna 4 8 56
131 Kristian Ivo Kostadinov Bulgaria Varna 4 8 60
132 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna 4 6 60
133 Daniel Petrov Yordanov Bulgaria Varna 4 5 49
134 Tsvetelina Milenova Mincheva Bulgaria Varna 4 4 56
135 Veselin Nikolaev Markovich Bulgaria Varna 5 30 60
136 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna 5 23 53
137 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna 5 22 43
138 Reni Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 21 60
139 Nora Ognyanova Paskaleva Bulgaria Varna 5 20 60
140 Stanislav Boyanov Stoichkov Bulgaria Varna 5 19 50
141 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna 5 19 56
142 Aleksandar Georgiev Mihaylov Bulgaria Varna 5 19 60
143 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna 5 19 60
144 Maya Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna 5 18 60
145 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna 5 17 60
146 Mihail Milenov Trifonov Bulgaria Varna 5 16 60
147 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna 5 15 50
148 Tsvetelina Borislavova Georgieva Bulgaria Varna 5 14 56
149 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna 5 13 57
150 Filip Lyubomirov Lefterov Bulgaria Varna 5 12 55
151 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna 6 28 59
152 Nikolay Antonov Blagov Bulgaria Varna 6 27 55
153 Atina Evgenieva Gencheva Bulgaria Varna 6 27 57
154 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna 6 27 60
155 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna 6 19 60
156 Emona Dimitrova Yordanova Bulgaria Varna 6 11 60
157 Lora Eduard Fenerdzhiyan Bulgaria Varna 6 6 60
158 Iliyan Georgiev Uzhdrin Bulgaria Varna 6 5 58
159 Radoslav Angelov Kanev Bulgaria Varna 7 12 60
160 Elitsa Ivaylova Vassileva Bulgaria Varna 8 26 60
161 Radostina Plamenova Bogdanova Bulgaria Varna 8 18 60
162 Ivan Miroslavov Dimitrov Bulgaria Varna 8 14 60
163 Vladislav Radomirov Stefanov Bulgaria Varna 8 5 60
164 Ivaylo Georgiev Belchev Bulgaria Varna 11 14 60

Класиране – Математически таланти 2017г.

Класиране – Математически таланти 2017г.

Класиране 1 клас 

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Румена Николаева Везненкова СУ”Гео Милев” 60 т. Златен медал и грамота
2. Ралица Юриева Иванова СУ”Гео Милев” 57 т. Сребърен медал грамота
3. Дамян Иванов Накев СУЕО”Ал.С.Пушкин” 50 т. Бронзов медал и грамота
4. Йоана Несторова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 47 т. Грамота за отлично представяне
5. Никол Юлиянова Маринова СУ”Найден Геров” 41 т. Грамота за отлично представяне
6. Антони Емилов Димитров ОУ”П.Р.Славейков” 41 т. Грамота за отлично представяне
7. Веселина Георгиева Белчева СУ”Найден Геров” 40 т.
8. Тодор Матеев Тодоров СУ”Димчо Дебелянов” 36 т.
9. Никола Диянов Йорданов ОУ”Васил Априлов” 33 т.
10. Николай Станиславов Георгиев ОУ”Васил Друмев” 33 т.
11. Виктория Росен Димитрова ОУ”П.Р.Славейков” 28 т.
12. Преслав Вълканов Иванов СУ”Гео Милев” 25 т.
13. Кристиян Красенов Костадинов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 25 т.
14. Калоян Климентов Тодоров СУ”Гео Милев” 23 т.
15. Симеон Христианов Христов ДГ”Славейче” 22 т.
16. Ангел Добринов Ангелов ОУ”П.Р.Славейков” 21 т.
17. Александър Атанасов Филипов СУ”Найден Геров” 18 т.
18. Пламен Стоянов Петков СУЕО”Ал.С.Пушкин” 18 т.
19. Анжелика Николова Миндова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 16 т.
20. Александър Георгиев Георгиев СУ”Св.Кл.Охридски” 16 т.
21. Николета Николова Асенова ОУ”Антон Страшимиров” 14 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55.

Класиране 2 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Алекс Мартинов Киричев ОУ”П.Р.Славейков” 57 т. Златен медал и грамота
2. Иван Мартинов Колев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 57 т. Златен медал и грамота
3. Ева Радославова Градева ОУ”П.Р.Славейков” 50 т. Сребърен медал и грамота
4. Мартин Стайков Попов СУ”Найден Геров” 42 т. Бронзов медал и грамота
5. Константин Николаев Белоперкин ОУ”П.Р.Славейков” 37 т.
6. Денислав Янков Янакиев СУ”Пейо Яворов” 36 т.
7. Станислав Проданов Намлиев ОУ”П.Р.Славейков” 36 т.
8. Моника Андреева Тодорова ОУ”Христо Ботев” 35 т.
9. Симеон Илиев Петров ОУ”П.Р.Славейков” 33 т.
10. Александър Ангелов Кънев СУ”Св.Кл.Охридски” 32 т.
11. Михаил Стоянов Стоянов СУЕО”Ал.С.Пушкин” 31 т.
12. Ева Георгиева Бурова ОУ”П.Р.Славейков” 29 т.
13. Виктор Антонов Благов ОУ”Йордан Йовков” 29 т.
14. Калоян Деянов Хаджийски СУ”Найден Геров” 29 т.
15. Николай Иванков Иванов СУ”Найден Геров” 26 т.
16. Николай Миленов Митев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 26 т.
17. Владислав Сергеев Серафимов ОУ”П.Р.Славейков” 25 т.
18. Илия Каменов Киров СУ”Св.Кл.Охридски” 25 т.
19. Антон Александров Минчев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 23 т.
20. Виктор Пламенов Стоянов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 22 т.
21. Жоро Бориславов Борисов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 22 т.
22. Йоана Ивайлова Василева ОУ”П.Р.Славейков” 22 т.
23. Филип Христов Колев ОУ”Черноризец Храбър” 22 т.
24. Тимшел Мартинова Костадинова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 20 т.
25. Александър Бисеров Балинов ОУ”Захари Стоянов” 19 т.
26. Павел Ивайлов Василев ОУ”П.Р.Славейков” 19 т.
27. Димитър Мирославов Милтиядов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 15 т.
28. Калоян Веселинов Неделчев ОУ”П.Р.Славейков” 15 т.
29. Данаил Мартинов Пенчев СУ”Св.Кл.Охридски” 13 т.
30. Александър Пламенов Желязков ОУ”Стефан Караджа” 12 т.
31. Дениса Владимирова Златева ОУ”Захари Стоянов” 12 т.
32. Александър Георгиев Иванов СУ”Найден Геров” 9 т.
33. Невена Бисерова Братанова СУ”Пейо Яворов” 9 т.
34. Гергана Славова Славова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 6 т.
35. Огнян Златинов Банков ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 6 т.
36. Борис Юлиян Герчев ОУ”Г.С.Раковски” 3 т.
37. Борис Константинов Георгиев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 0 т. Не са отбелязани отг. в бланката
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център” на бул.”Сливница”55

Класиране 3 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Магдалена Христова Христова СУ”Найден Геров” 60 т. Златен медал и грамота
2. Деница Тонева Петрова СУ”Найден Геров” 58,5 т. Сребърен медал и грамота
3. Ясен Миленов Ангелов СУ”Св.Кл.Охридски” 47 т. Бронзов медал и грамота
4. Калоян Милков Милков СУ”Найден Геров” 46 т.
5. Николай Ивелинов Ковачев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 42 т.
6. Стефания Миленова Милева ОУ”П.Р.Славейков” 42 т.
7. Петър Петров Вълков ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 39 т.
8. Виктор Пламенов Филчев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 38 т.
9. Даниел Десиславов Митев СУ”Найден Геров” 37 т.
10. Мартин Дианов Иванов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 35 т.
11. Ванина Григорова Минева ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 34 т.
12. Александра Светлозар Стефанова ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 32 т.
13. Нелия Милкова Петрова СУ”Найден Геров” 32 т.
14. Петър Ивов Петров СУЕО”Ал.С.Пушкин” 32 т.
15. Валерия Добромирова Добрева ОУ”Захари Стоянов” 29 т.
16. Калоян Ивайло Василев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 28 т.
17. Виктор Свиленов Станоев ОУ”Захари Стоянов” 26 т.
18. Адел Бохос Карагьозян СУ”Св.Кл.Охридски” 25 т.
19. Ростислав Иванов Симеонов ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 24 т.
20. Георги Николаев Киров СУ”Найден Геров” 23 т.
21. Веселин Юлианов Маринов СУ”Найден Геров” 23 т.
22. Петър Асенов СУ”Найден Геров” 20 т.
23. Алайдин Фердин Исмаил ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 16 т.
24. Виктор Георгиев Димитров ОУ”Христо Ботев” 13 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница”55

Класиране 4 клас

N Име,презиме,фамилия Училище Точки Награда
1. Цветан Иванов Тинев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 60 т. Златен медал и грамота
2. Мартин Красенов Иванов СУ”Найден Геров” 51 т. Сребърен медал и грамота
3. Александър Георгиев Михайлов ОУ”П.Р.Славейков” 45 т. Бронзов медал и грамота
4. Бетина Атанасова Богомилова СУЕО”Ал.С.Пушкин” 44 т.
5. Валери Валентинов Станев ОУ”П.Р.Славейков” 44 т.
6. Йоанна Мирославова Тодорова ОУ”Антон Страшимиров” 44 т.
7. Атанас Проданов Сталев ОУ”Захари Стоянов” 42 т.
8. Калин Ярославов Станев ОУ”Черноризец Храбър” 41 т.
9. Алев Мерсу Гемеджи СУ”Найден Геров” 38 т.
10. Ростислав Иванов Иванов СУ”Найден Геров” 37 т.
11. Мартин Бакалов СУ”Найден Геров” 35 т.
12. Яница Ангелова Янева ОУ”Васил Априлов” 35 т.
13. Калин Каменов Калев ОУ”Васил Априлов” 34 т.
14. Васил Петров Драганов СУ”Св.Климент Охридски” 31 т.
15. Здравена Здравкова Кирилова СУ”Найден Геров” 31 т.
16. Константин Яворов Калчев СУ”Найден Геров” 31 т.
17. Мартин Мартинов Петров СУ”Найден Геров” 31 т.
18. Мая Мирославова Димитрова СУ”Св.Климент Охридски” 31 т.
19. Ангел Мирославов Владов СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
20. Деян Миленов Димитров СУ”Димчо Дебелянов” 28 т.
21. Кристиян Николаев Кръстев СУ”Найден Геров” 28 т.
22. Радул Николай Николов СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
23. Станислав Боянов Стоичков СУ”Св.Климент Охридски” 28 т.
24. Стелиан Светлозаров Станев СУ”Найден Геров” 28 т.
25. Сияна Богомилова Живкова СУ”Св.Климент Охридски” 26 т.
26. Ема Венелинова Михова СУ”Найден Геров” 22 т.
27. Преслава Миленова Крумова ОУ”Захари Стоянов” 19 т.
28. Никола Ангелов Радушев ОУ”Св.св.Кирил и Методий” 17 т.
29. Веселин Петров Николаев ОУ”Цар Симеон I” 15 т.
* Наградените ученици могат да получат отличията си на 5 юни от 17.00 до 19.00 ч. в учебния център на бул.”Сливница” 55.

Резултати от пролетен кръг на Математика без граници

Трите имена на участника Държава Населено място Име на училището Клас              (с арабски цифри, без букви) Общ брой точки Време за решаване на задачите          (в минути)
1 Nikolay Stanislavov Georgiev Bulgaria Varna OU”"Vasil Drumev”" 1 18 30
2 Damyan Ivanov Nakev Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 27 48
3 Rumena Nikolaeva Veznenkova Bulgaria Varna SOU”"Geo Milev”" 1 25 30
4 Preslav Valkanov Ivanov Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 1 19 26
5 Simeon Hristianov Hristov Bulgaria Varna DG”"Slaveyche”" 18 30
6 Nikola Diyanov Yordanov Bulgaria Varna OU”"Vasil Aprilov”" 1 14 40
7 Sofia Mincheva Keremedchieva Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 59
8 Todor Mateev Todorov Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 1 15 56
9 Kaloyan Klimentov Todorov Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 1 22 40
10 Aniela Nikolova Nikolova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 39
11 Angel Dobrinov Angelov Bulgaria Varna OU”"P.R.Slaeykov” 16 60
12 Anzhelika Nikolova Mindova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 9 36
13 Viktoriya Rosen Dimitrova Bulgaria Varna OU”"Petko Rachev Slaveykov”" 1 10 47
14 Aleksandar Georgiev Georgiev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 1 11 41
15 Georgi Petrov Donchev Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 1 6 32
16 Kristiyan Krasenov Kostadinov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 1 8 48
17 Yavor Hristov Hristov Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 1 13 60
18 Daniel Kaloyanov Danailov Bulgaria Varna OU”‘Dobri Chintulov”‘ 1 8 34
19 Pavel Georgiev Petrov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 1 20 47
20 Aleksandar Angelov Kanev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 22 55
21 Viktor Antonov Blagov Bulgaria Varna OU”"Yordan Yovkov”" 2 25 50
22 Bozhidar Dimitrov Angelov Bulgaria Varna CHOU”"Mechtateli”" 2 25 60
23 Monika Andreeva Todorova Bulgaria Varna OU”"Hristo Botev”" 2 22 44
24 Milena Yordanova Adamova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 2 18 55
25 Mihail Stoyanov Stoyanov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 2 26 60
26 Ivan Martinov Kolev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 28 44
27 Dimitar Miroslavov Miltiyadov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 16 45
28 Denisa Vladimirova Zlateva Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 2 14 60
29 Denislav Yankov Yanakiev Bulgaria Varna OU”"Peyo Yavorov”" 2 23 49
30 Zhoro Borislavov Borisov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 23 55
31 Filip Hristov Kolev Bulgaria Varna OU”"Chernorizets Hrabar”" 2 11 44
32 Boris Yuliyan Gerchev Bulgaria Varna OU”"Georgi Sava Rakovski”" 2 15 40
33 Viktor Plamenov Stoyanov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 15 50
34 Boris Konstantinov Georgiev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 23 52
35 Nikolay Milenov Mitev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 17 40
36 Anton Aleksandrov Minchev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 19 40
37 Ilia Kamenov Kirov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 56
38 Aleksandar Plamenov Zhelyazkov Bulgaria Varna OU”"Stefan Karadzha”" 2 14 52
39 Nevena Biserova Bratanova Bulgaria Varna OU”"Peyo Yavorov”" 2 12 40
40 Aleksandar Biserov Balinov Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 2 10 55
41 Vasil Valentinov Todorov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 60
42 Svetoslav Todorov Stoilov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 13 45
43 Ognyan Zlatinov Bankov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 10 36
44 Gergana Slavova Slavova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 19 46
45 Aleks Martinov Kirichev Bulgaria Varna OU”‘P.R.Slavejkov” 2 26 60
46 Kristiyan Dimitrov Konstantinov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 9 50
47 Georgi Nikolaev Petkov Bulgaria Varna OU”Zahari Stoyanov” 2 8 41
48 Nikola Aleksandrov Popov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 5 50
49 Georgi Georgiev Stoev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 14 45
50 Dobril Dobrilov Genchev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 13 50
51 Danail Martinov Penchev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 15 55
52 Maksim Svetoslav Zahariev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 2 12 40
53 Sofia Radomirova Ivanova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 2 11 44
54 Nikolay Ivelinov Kovachev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 26 55
55 Petar Petrov Valkov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 25 47
56 Aleksandra Svetlozar Stefanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 22 51
57 Yasen Milenov Angelov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 21 60
58 Alaydin Ferdin Ismail Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 24 60
59 Martin Dianov Ivanov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 23 45
60 Viktor Svilenov Stanoev Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 3 26 53
61 Vanina Grigorova Mineva Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 23 50
62 Kaloyan Ivaylo Vasilev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 27 50
63 Anton Yordanov Yordanov Bulgaria Varna OU”"Yordan Yovkov”" 3 17 55
64 Martin Zlatev Zlatev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 19 44
65 Radoslav Radostinov Dechev Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 16 60
66 Viktor Plamenov Filchev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 27 55
67 Tsvetelina Milenova Mincheva Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 3 7 60
68 Ilian Georgiev Bliznakov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 25 49
69 Adel Bohos Karagyozyan Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 21 60
70 Stefan Yordanov Filchev Bulgaria Varna OU”"Petko Rachev Slaveykov”" 3 19 38
71 Rostislav Ivanov Simeonov Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 19 55
72 Teodora Yordanova Yordanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 8 55
73 Petar Ivov Petrov Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 3 16 55
74 Sofia Sergey Rozberg Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 3 8 50
75 Valeria Dobromirova Dobreva Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 3 17 52
76 Boyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 3 6 42
77 Alekzandar Aleksandar Mavrodiev Bulgaria Varna SU”"Nayden Gerov”" 3 11 35
78 Tsvetan Ivanov Tinev Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 4 28 53
79 Kalin Kamenov Kalev Bulgaria Varna OU”Vasil Aprilov”" 4 21 55
80 Betina Atanasova Bogomilova Bulgaria Varna SUEO”"Al.S. Pushkin”" 4 23 55
81 Deyan Milenov Dimitrov Bulgaria Varna SU”"Dimcho Debelyanov”" 4 19 50
82 Grasiela Todorova Atanasova Bulgaria Varna OU”"Ivan Vazov”" 4 16 36
83 Kalin Yaroslavov Stanev Bulgaria Varna OU”"Chernorizets Hrabar”" 4 20 42
84 Siyana Bogomilova Zhivkova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 16 55
85 Angel Miroslav Vladov Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 22 60
86 Yoanna Miroslavova Todorova Bulgaria Varna OU”"Anton Strashimirov”" 4 21 32
87 Atanas Prodanov Stalev Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 4 14 46
88 Maia Miroslavova Dimitrova Bulgaria Varna SU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 26 59
89 Kaloyan Georgiev Kerchev Bulgaria Varna SU”"Geo Milev”" 4 17 45
90 Yanitsa Angelova Yaneva Bulgaria Varna OU”Vasil Aprilov”" 4 21 55
91 Radul Nikolay Nikolov Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 22 55
92 Vasil Petrov Draganov Bulgaria Varna SOU”"Sv.Kliment Ohridski”" 4 18 47
93 Diyana Veselinova Petkova Bulgaria Varna SU”Geo Milev” 4 12 60
94 Preslava Milenova Krumova Bulgaria Varna OU”"Zahari Stoyanov” 4 12 58
95 Ivon Tsvetanova Ivanova Bulgaria Varna OU”"Sv.sv.Kiril i Metodiy”" 5 23 30
96 Boril Hristov Hristov Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 5 14 60
97 Daniel Yordanov Adamov Bulgaria Varna MG”D-r Petar Beron” 5 30 50
98 Deyan Deyanov Hadzhi-Manich Bulgaria Varna MG”D-r Petar Beron” 5 30 48
99 Emona Dimitrova Ilieva Bulgaria Varna NUI”"Dobri Hristov”" 5 23 60
100 Georgi Yordanov Yordanov Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 5 24 60
101 Valentin Todorov Valkov Bulgaria Varna SU”"Nayden Gerov”" 5 22 55
102 Miroslav Borislavov Borisov Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 5 15 55
103 Anna-Mihaela Ivaylo Vasileva Bulgaria Varna OU”Sv.sv.Kiril i Metodiy” 6 11 60
Categories
...